Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2018 » Totaalklassement Dutch Zander Masters 2018

Uitslag NKS seizoen

  Team / vissers Nr Sponsor
Tot.
1. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 4 18     6* 8 1     37
2. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 Shimano 6 1     21 1 8     37
3. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 5 2     20 10 9     46
4. Bas Halsema & Rob Kroezen 22 Westin/Rien de Wolf 21 5     1 24 10*     61
5. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 Buurman&Buurman 13* 18     3 6 24     64
6. Wim Hak & Ben Oskam 1 Fishing-Direct 10 3     18 24 12     67
7. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 team uithol 19 7     24 4 24     78
8. Arie van de Camp & Perry Verstappen 34 Kalf trailers / Alumacraft 16 18     10 14* 24*     82
9. Mario van Dyck & Wim van de Velde 30 Hengelsport lemmens diest 25* 18     2 24 14*     83
10. Willem Beijeman & Dennis de Jong 17 Vanclaes 7 18     16 24 24     89
11. Charles Röling & Bart Röling 25 37 18     12 24 2*     93
12. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 26 8     15 24 24     97
13. Bert Kalshoven & Koos van Velsen 13 12* 18*     19 24 24     97
14. Donny Potemans & Mark Tervoort 18 3 18     50 24 3     98
15. Johan Vos & Bart van Dijk 39 20 6     9 50 13     98
16. Peter Gijzen & Erik Donker 2 Fauna hengelsport 14 18     32 12 24     100
17. Bjorn Neve & Ray Cannas 5 IntruderBaits 37 4     13 24 24     102
18. Robbert Poelwijk & Roelof Veltman 32 technautic evin lieblingkoeder 24 18     26 24 11     103
19. Erik Westerhof & Henk Westerhof 7 11 18     28 50 4     111
20. Patrick van Kleef & Jeroen Wolst 36 Team pikemasterlures.nl 37 18     14 24 24     117
21. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 37 Shimano/ Hermanm Schuurman Visgids 9 50     8 2 50     119
22. Marcel Ates & Ed Beijeman 38 17 18     22 13 50     120
23. Douwe Luurs & Karel Weber 29 F3 Flexiteek Friesland 23* 18     17 50 24     132
24. Peter Roeg & Henk Roos 26 18 18     50 3 50     139
25. Tom Kroon & Eric Marteijn 67 50 50     50 5 5     160
26. Luc vermeerbergen & Els Bonte 16 37 18     5 50 50     160
27. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 46 50 50     33 7 24     164
28. Robert Xhofleer & Eric van Bemmel 48 50 50     50 9 6     165
29. Paul Plemp & Benjamin Plemp 6 37* 50     50 24* 7     168
30. Emanuel Zimmer & Nico Wollgarten 4 2 18     50 50 50     170
31. Rob Luchies & Piet van Es 19 Team Heko 27 18     25 50 50     170
32. Kevin Visser & Ewout van dijk 31 15 18     40 50 50     173
33. Ronny Goossens & Tonny Klaps 28 8 18     50 50 50     176
34. Michael Prickartz & Ralf Gerhards 11 37 18     31 50 50     186
35. Casper van der Vlies & Robert Noorland 3 Polderboys on tour 37 50     7* 50 50     194
36. Pieter Smit & Gerben Mul 27 Kneiterkoning 37 50     50 11 50     198
37. Thorsten Gollnick & Markus Masloh 23 1 50     50 50 50     201
38. kevin van der toorn & jan boomsma 61 predatorfishingguide 50 50     4 50 50     204
39. Ulf Stürmer & Christian Wieneke 10 Team Lowrance Europe 37 18     50 50 50     205
40. Sebastian Niespor & Benny Quack 41 50 18*     40* 50 50     208
41. Uli Kösters & Frank Wesker 66 50 50     11 50 50     211
42. Igor Vucenic & Raymond Dekker 15 37* 50     50 24 50     211
43. Jacco Willemsen & Yair Jelmer Nauta 42 Navionics 50 18     50 50 50     218
44. Bas Jansen & Rutger Sellies 43 Navionics 50 18     50 50 50     218
45. Vinus Bok & Diederik van de Molen 44 50 18     50 50 50     218
46. Jan Boomsma & Jelco Visser 20 predatorfishingguide 22 50     50 50 50     222
47. Maurits Kuijs & Arno Hartgers 63 Fishing-Direct Hengelsport 50 50     23 50 50     223
48. Rob Müller & Rene van Moorsel 68 50 50     50 24 50     224
49. Martijn Gennisse & Mark Verhoeven 62 50 50     27* 50 50     227
50. Wim van Vliet & Ralph de Kock 65 Dragon 50 50     29 50 50     229
51. Wim Rushen & X 64 Dragon 50 50     30 50 50     230
52. Michael Klockow & Dennis Klockow 33 37 50     50 50 50     237
53. Peter Seinen & Amir Mujkic 9 37 50     50 50 50     237