Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2020 » Totaalklassement Dutch Zander Masters 2020

Uitslag NKS seizoen

  Team / vissers Nr Sponsor
Tot.
1. Jan Baar & Daan de Rijk 1 1           50           51
2. Uli Kösters & Michael Klockow 20 2*           50           52
3. Arend van der Heijden & Herman Schuurman 32 3*           50           53
4. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 19 alumacraft / kalftrailers 4           50           54
5. Ron Heijne & Bob Molenaar 7 Team Vol Gas 5           50           55
6. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 2 www.poltrail.nl 6           50           56
7. Peter Kirsch & Peter Kirsch 13 7           50           57
8. Maurits Kuijs & Arno Hartgers 12 Fishing-Direct Hengelsport 8           50           58
9. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma 6 RSE Telecom 9*           50           59
10. Donny potemans & Mark Tervoort 33 10           50           60
11. Dennis Klockow & Frank Wesker 22 Major Fish 11           50           61
12. Tom kroon & Eric Marteijn 11 12*           50           62
13. Douwe luurs & Karel weber 8 Navionics team flexiteek 13           50           63
14. Kristof Simons & Dennis Meerten 35 www.lured.be 14*           50           64
15. Björn Neve & Ray Cannas 40 Intruderbaits 15           50           65
16. Josef Giesen & Seb.Sciesinski 47 Fox Rage Germany 16           50           66
17. wouter van olm & roger de wilde 9 bobfishing 17*           50           67
18. Stobbe Erik & Jeroen Uitslag 3 18           50           68
19. r poelwijk & m sannes 24 technautic 19           50           69
20. Sebastian Kirion & Arne Zocher 4 20           50           70
21. Wim Hak & Ben Oskam 37 Fishing Direct Hengelsport 21           50           71
22. Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon 26 DutchAnglers 22           50           72
23. Tonny Roskam & Rob v d Ijssel 17 Buurman& Buurman 23           50           73
24. peter roeg & Henk Roos 36 24           50           74
25. Casper van der Vlies & Wiebe van der Vlies 42 Just4fun 25           50           75
26. Alexander Kroll & Dennis Mersch 27 26*           50           76
27. Sjoerd Terpstra & Joost Terpstra 39 27*           50           77
28. Jelco visser & Sjouke koelstra 34 28           50           78
29. Jaap Uithol & Jan Uithol 29 team uithol 29           50           79
30. Van dyck mario & Wim van de velde 5 Hengelsport Lemmens diest - fish impact 30*           50           80
31. Charles Roling & Mees roling 14 31*           50           81
32. Dennis de jong & Cees jan blauw 44 32           50           82
33. Jaap Slotboom & Chris van Koolwijk 46 33           50           83
34. Sander Gaastra & Rick van der Sluis 23 34           50           84
35. Dennis Dilien & Sjors Piek 38 BENED 35*           50           85
36. Alexander Niewels & Ingo Horn 25 35           50           85
37. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 43 35           50           85
38. René Gouka & Ton Gouka 18 35           50           85
39. Robert Xhofleer & Igor Vusevenic 48 35*           50           85
40. Christiaan Bertels & Eelco van Eik 16 35           50           85
41. Emile warren & Christophe de Hertogh 10 Fishimpact 35*           50           85
42. Peter Gijzen & Erik Donker 41 Fauna Hengelsport 35           50           85
43. sascha todtenhausen & Jochen Elpers 30 35           50           85
44. M van Rijssen & Elian Noya 31 Qwest - Veluwe Vissers 35*           50           85
45. Rits Werner & Steegen Kris 21 Hengelsport Dekock - team 1 35*           50           85
46. Patrick Herbst & Kevin Klein 15 Lurejunks 35*           50           85