Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2020 » Totaalklassement Dutch Zander Masters 2020

Uitslag NKS seizoen

  Team / vissers Nr Sponsor
Tot.
1. Jan Baar & Daan de Rijk 1 1                       1
2. Uli Kösters & Michael Klockow 20 2*                       2
3. Arend van der Heijden & Herman Schuurman 32 3*                       3
4. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 19 alumacraft / kalftrailers 4                       4
5. Ron Heijne & Bob Molenaar 7 Team Vol Gas 5                       5
6. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 2 www.poltrail.nl 6                       6
7. Peter Kirsch & Peter Kirsch 13 7                       7
8. Maurits Kuijs & Arno Hartgers 12 Fishing-Direct Hengelsport 8                       8
9. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma 6 RSE Telecom 9*                       9
10. Donny potemans & Mark Tervoort 33 10                       10
11. Dennis Klockow & Frank Wesker 22 Major Fish 11                       11
12. Tom kroon & Eric Marteijn 11 12*                       12
13. Douwe luurs & Karel weber 8 Navionics team flexiteek 13                       13
14. Kristof Simons & Dennis Meerten 35 www.lured.be 14*                       14
15. Björn Neve & Ray Cannas 40 Intruderbaits 15                       15
16. Josef Giesen & Seb.Sciesinski 47 Fox Rage Germany 16                       16
17. wouter van olm & roger de wilde 9 bobfishing 17*                       17
18. Stobbe Erik & Jeroen Uitslag 3 18                       18
19. r poelwijk & m sannes 24 technautic 19                       19
20. Sebastian Kirion & Arne Zocher 4 20                       20
21. Wim Hak & Ben Oskam 37 Fishing Direct Hengelsport 21                       21
22. Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon 26 DutchAnglers 22                       22
23. Tonny Roskam & Rob v d Ijssel 17 Buurman& Buurman 23                       23
24. peter roeg & Henk Roos 36 24                       24
25. Casper van der Vlies & Wiebe van der Vlies 42 Just4fun 25                       25
26. Alexander Kroll & Dennis Mersch 27 26*                       26
27. Sjoerd Terpstra & Joost Terpstra 39 27*                       27
28. Jelco visser & Sjouke koelstra 34 28                       28
29. Jaap Uithol & Jan Uithol 29 team uithol 29                       29
30. Van dyck mario & Wim van de velde 5 Hengelsport Lemmens diest - fish impact 30*                       30
31. Charles Roling & Mees roling 14 31*                       31
32. Dennis de jong & Cees jan blauw 44 32                       32
33. Jaap Slotboom & Chris van Koolwijk 46 33                       33
34. Sander Gaastra & Rick van der Sluis 23 34                       34
35. Dennis Dilien & Sjors Piek 38 BENED 35*                       35
36. Alexander Niewels & Ingo Horn 25 35                       35
37. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 43 35                       35
38. René Gouka & Ton Gouka 18 35                       35
39. Robert Xhofleer & Igor Vusevenic 48 35*                       35
40. Christiaan Bertels & Eelco van Eik 16 35                       35
41. Emile warren & Christophe de Hertogh 10 Fishimpact 35*                       35
42. Peter Gijzen & Erik Donker 41 Fauna Hengelsport 35                       35
43. sascha todtenhausen & Jochen Elpers 30 35                       35
44. M van Rijssen & Elian Noya 31 Qwest - Veluwe Vissers 35*                       35
45. Rits Werner & Steegen Kris 21 Hengelsport Dekock - team 1 35*                       35
46. Patrick Herbst & Kevin Klein 15 Lurejunks 35*                       35