Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2018 » Uitslag wedstrijd Zunnebeld Zander Masters HollandsDiep Pennen

Uitslag NKS Wedstrijd Zunnebeld Zander Masters HollandsDiep Pennen 21-10-2018

27 boten vingen in totaal 93 maatse snoekbaarzen (25 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 37 7 4401
2. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 7 4223
3. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 6 3613
4. Roelof Heida & Beert Hup 79 6 3607
5. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 6 3454
6. Mannus Vierhout * & Gerald Vierhout 47 5 2977
7. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 5 2811
8. Charles Röling & Mees Roling * 25 4 2645
9. Mario van Dyck & Wim van de Velde 30 5 2605
10. Bas Halsema & Rob Kroezen 22 4 2536
11. Donny Potemans & Mark Tervoort 18 4 2486
12. Peter Gijzen & Erik Donker 2 4 2444
13. Douwe Luurs & Karel Weber 29 4 2438
14. Igor Vucenic & nick verkerk * 15 3 1897
15. Bert Kalshoven & Koos van Velsen 13 3 1796
16. Robbert Poelwijk & Roelof Veltman 32 3 1724
17. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 46 2 1382
18. Sander tammes buirs & Bart roling 81 2 1355
19. Rick Rits & Cees Rits 80 2 1303
20. Fokke Kooistra & Marco Kooistra 69 2 1208
21. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 2 1165
22. Arie van de Camp & Perry Verstappen 34 2 1126
23. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 2 1122
24. Rob Müller & Rene van Moorsel 68 1 619
25. Wim Hak & Ben Oskam 1 1 601
26. Johan Vos & Bart van Dijk 39 0 0
27. Erik Westerhof & Henk Westerhof 7 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Chris Bloemert & Michel Ligthart 476 mm
Grootst gevangen snoek: Fokke Kooistra & Marco Kooistra 880 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 46 748 mm 748 634          
2. Charles Röling & Mees Roling * 25 731 mm 731 678 620 616      
3. Igor Vucenic & nick verkerk * 15 694 mm 694 670 533        
4. Sander tammes buirs & Bart roling 81 690 mm 690 665          
5. Bas Halsema & Rob Kroezen 22 686 mm 686 659 607 584      
6. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 684 mm 684 608 600 575 540 447  
7. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 671 mm 671 662 645 604 588 443  
8. Douwe Luurs & Karel Weber 29 670 mm 670 648 610 510      
9. Rick Rits & Cees Rits 80 670 mm 670 633          
10. Peter Gijzen & Erik Donker 2 668 mm 668 651 568 557      
11. Bert Kalshoven & Koos van Velsen 13 668 mm 668 608 520        
12. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 37 663 mm 663 657 638 631 622 599 591
13. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 663 mm 663 619 612 611 603 585 530
14. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 663 mm 663 596 596 509 447    
15. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 656 mm 656 466          
16. Roelof Heida & Beert Hup 79 650 mm 650 642 591 586 577 561  
17. Donny Potemans & Mark Tervoort 18 648 mm 648 630 607 601      
18. Mannus Vierhout * & Gerald Vierhout 47 632 mm 632 626 606 590 523    
19. Arie van de Camp & Perry Verstappen 34 631 mm 631 495          
20. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 620 mm 620 545          
21. Rob Müller & Rene van Moorsel 68 619 mm 619            
22. Fokke Kooistra & Marco Kooistra 69 608 mm 608 600          
23. Robbert Poelwijk & Roelof Veltman 32 605 mm 605 594 525        
24. Wim Hak & Ben Oskam 1 601 mm 601            
25. Mario van Dyck & Wim van de Velde 30 565 mm 565 525 522 510 483    

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)