Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2018 » Uitslag wedstrijd Grand Final Dutch Zander Masters 2018

Uitslag NKS Wedstrijd Grand Final Dutch Zander Masters 2018 28-10-2018

25 boten vingen in totaal 147 maatse snoekbaarzen (25 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. roelof heida * & Beert Hup 79 7 4528
2. kevin van der toorn & jan boomsma 61 6 4204
3. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 37 7 4196
4. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 7 4149
5. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 7 4135
6. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 7 3946
7. Mario van Dyck & Wim van de Velde 30 7 3916
8. Tom Kroon & Eric Marteijn 67 6 3858
9. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 6 3670
10. Thorsten Gollnick & Markus Masloh 23 7 3601
11. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 7 3595
12. Peter Roeg & Henk Roos 26 6 3398
13. Emanuel Zimmer & Nico Wollgarten 4 6 3231
14. Mannus Vierhout & Gerald Vierhout 47 5 3218
15. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 6 3174
16. Wim Hak & Ben Oskam 1 5 2944
17. Douwe Luurs & Karel Weber 29 5 2793
18. Pieter Heijen * & Eric van Bemmel 48 5 2791
19. Charles Röling & Bart Röling 25 4 2604
20. Bas Halsema & Rob Kroezen 22 5 2588
21. Donny Potemans & Mark Tervoort 18 5 2550
22. Bjorn Neve & Ray Cannas 5 4 2428
23. Luc vermeerbergen & Els Bonte 16 4 2192
24. Peter Gijzen & Erik Donker 2 4 2136
25. Erik Westerhof & Henk Westerhof 7 3 1775

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Peter Gijzen & Erik Donker 451 mm
Grootst gevangen snoek: Peter Gijzen & Erik Donker 1018 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. kevin van der toorn & jan boomsma 61 872 mm 872 855 670 660 585 562  
2. roelof heida * & Beert Hup 79 785 mm 785 664 654 636 625 594 570
3. Mannus Vierhout & Gerald Vierhout 47 726 mm 726 703 664 578 547    
4. Wim Hak & Ben Oskam 1 712 mm 712 624 599 564 445    
5. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 37 710 mm 710 658 625 623 579 502 499
6. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 707 mm 707 647 636 604 571 505  
7. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 701 mm 701 646 622 614 557 518 491
8. Charles Röling & Bart Röling 25 690 mm 690 660 653 601      
9. Tom Kroon & Eric Marteijn 67 687 mm 687 652 647 645 625 602  
10. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 686 mm 686 620 608 553 523 494 462
11. Bas Halsema & Rob Kroezen 22 667 mm 667 557 480 449 435    
12. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 660 mm 660 616 485 484 454 450 446
13. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 640 mm 640 620 616 587 577 555 540
14. Bjorn Neve & Ray Cannas 5 640 mm 640 620 586 582      
15. Mario van Dyck & Wim van de Velde 30 637 mm 637 628 582 566 540 522 441
16. Emanuel Zimmer & Nico Wollgarten 4 637 mm 637 621 582 515 446 430  
17. Erik Westerhof & Henk Westerhof 7 635 mm 635 616 524        
18. Thorsten Gollnick & Markus Masloh 23 632 mm 632 565 544 491 490 445 434
19. Luc vermeerbergen & Els Bonte 16 626 mm 626 560 535 471      
20. Peter Roeg & Henk Roos 26 620 mm 620 610 599 590 509 470  
21. Pieter Heijen * & Eric van Bemmel 48 610 mm 610 609 593 510 469    
22. Douwe Luurs & Karel Weber 29 609 mm 609 595 589 555 445    
23. Peter Gijzen & Erik Donker 2 598 mm 598 583 520 435      
24. Donny Potemans & Mark Tervoort 18 590 mm 590 566 510 454 430    
25. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 588 mm 588 580 543 510 501 452  

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)