Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2019 » Uitslag wedstrijd Dutch Zander Masters Haringvliet

Uitslag NKS Wedstrijd Dutch Zander Masters Haringvliet 03-02-2019

43 boten vingen in totaal 265 maatse snoekbaarzen (41 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 7 4407
2. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 7 4367
3. Wim Hak & Ben Oskam 28 7 4366
4. Uli Kösters & Michael Klockow 9 7 4344
5. Frank Doetsch & Werner Müller 40 7 4322
6. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 7 4314
7. Douwe luurs & Robert dawson 10 7 4283
8. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 7 4257
9. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 7 4203
10. Jean-marc Brison & Johnny Kindt 36 7 4175
11. Peter & Peter Kirsch sen 12 7 4161
12. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 7 4150
13. r poelwijk & m sannes 15 7 4119
14. WillemBeijeman & Dennis de Jong 46 7 4108
15. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 7 4020
16. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 7 3985
17. Jan Baar & Daan de Rijk 11 7 3974
18. wouter van olm & roger de wilde 49 7 3920
19. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 7 3909
20. Sascha pfotenhauer & Frederik hoff 60 7 3817
21. Jochen Elpers & Sascha Todtenhausen 64 7 3742
22. Charles Roling & Ronald Raggers 22 7 3565
23. Tonny roskam & Rob v d Ijssel 14 7 3477
24. Emanuel Zimmer & Nico Wollgarten 57 6 3229
25. Mannus Vierhout & Roald Wijne 53 6 3092
26. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 5 2850
27. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 5 2644
28. Vandyck mario & Wim van de velde 3 5 2513
29. Kevin Peirsman & Niels Peirsman 55 4 2444
30. Peter Gijzen & Erik Donker 19 4 2184
31. Kristof Simons & Dennis meerten 37 4 2124
32. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 3 2061
33. Sebastian Niespor & Josephine Henjes 2 4 1988
34. Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 34 3 1760
35. Eric Westerhof & Henk Westerhof 56 3 1551
36. Werner Rits & Kris Steegen 42 2 1160
37. Hendry Vis & Gerald Vierhout 51 2 1138
38. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 35 2 1113
39. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 1 530
40. Gerben Mul & Pieter Smit 29 1 483
41. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 1 433
42. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 33 0 0
43. Johan vos & Kris Eysermans 16 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Kevin Peirsman & Niels Peirsman 490 mm
Grootst gevangen snoek: Vandyck mario & Wim van de velde 1083 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Peter & Peter Kirsch sen 12 887 mm 887 685 564 535 515 515 460
2. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 779 mm 779 665 654 615 588 553 513
3. Uli Kösters & Michael Klockow 9 755 mm 755 750 662 630 620 477 450
4. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 725 mm 725 710 626        
5. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 721 mm 721 682 664 627 596 556 468
6. Frank Doetsch & Werner Müller 40 716 mm 716 686 625 617 607 536 535
7. Emanuel Zimmer & Nico Wollgarten 57 703 mm 703 541 540 532 468 445  
8. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 700 mm 700 645 588 543 538 506 500
9. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 693 mm 693 604 590 567 518 470 467
10. Jochen Elpers & Sascha Todtenhausen 64 689 mm 689 663 638 450 443 430 429
11. Sascha pfotenhauer & Frederik hoff 60 688 mm 688 607 571 533 486 472 460
12. Peter Gijzen & Erik Donker 19 686 mm 686 541 500 457      
13. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 680 mm 680 654 633 611 580 545 500
14. wouter van olm & roger de wilde 49 679 mm 679 620 564 525 519 509 504
15. Jean-marc Brison & Johnny Kindt 36 675 mm 675 620 610 606 563 551 550
16. Wim Hak & Ben Oskam 28 671 mm 671 667 644 606 601 597 580
17. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 671 mm 671 660 642 639 617 473 448
18. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 666 mm 666 653 652 636 625 623 552
19. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 665 mm 665 631 580 563 535 525 486
20. WillemBeijeman & Dennis de Jong 46 663 mm 663 636 611 593 592 563 450
21. Douwe luurs & Robert dawson 10 662 mm 662 653 630 629 614 550 545
22. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 661 mm 661 652 645 605 601 560 533
23. r poelwijk & m sannes 15 653 mm 653 650 623 571 560 559 503
24. Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 34 643 mm 643 637 480        
25. Hendry Vis & Gerald Vierhout 51 640 mm 640 498          
26. Kevin Peirsman & Niels Peirsman 55 636 mm 636 636 605 567      
27. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 630 mm 630 591 562 559 508    
28. Mannus Vierhout & Roald Wijne 53 627 mm 627 600 535 480 426 424  
29. Charles Roling & Ronald Raggers 22 626 mm 626 575 547 470 465 451 431
30. Eric Westerhof & Henk Westerhof 56 619 mm 619 467 465        
31. Vandyck mario & Wim van de velde 3 607 mm 607 548 488 439 431    
32. Jan Baar & Daan de Rijk 11 606 mm 606 606 603 577 555 524 503
33. Kristof Simons & Dennis meerten 37 606 mm 606 563 500 455      
34. Tonny roskam & Rob v d Ijssel 14 590 mm 590 590 509 463 462 438 425
35. Sebastian Niespor & Josephine Henjes 2 586 mm 586 492 461 449      
36. Werner Rits & Kris Steegen 42 585 mm 585 575          
37. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 570 mm 570 561 528 502 483    
38. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 35 558 mm 558 555          
39. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 530 mm 530            
40. Gerben Mul & Pieter Smit 29 483 mm 483            
41. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 433 mm 433            

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)