Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2019 » Uitslag wedstrijd Westin Zander Masters HollandsDiep Lure Only

Uitslag NKS Wedstrijd Westin Zander Masters HollandsDiep Lure Only 17-02-2019

50 boten vingen in totaal 175 maatse snoekbaarzen (43 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Hendry Vis & Gerald Vierhout 51 7 4722
2. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 7 4444
3. Johnny Vanalken & Joffrey Vanalken 66 6 4264
4. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 7 4106
5. Johan vos & Kris Eysermans 16 7 3966
6. Robert Xhofleer & Igor Vucenic 26 5 3814
7. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 7 3807
8. Wim Hak & Ben Oskam 28 7 3693
9. Jan Baar & Daan de Rijk 11 6 3470
10. Donny potemans & Mark tervoort 24 6 3158
11. Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 34 5 3045
12. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 5 2921
13. Peter Gijzen & Erik Donker 19 5 2906
14. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 5 2821
15. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 5 2805
16. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 4 2418
17. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 4 2410
18. Pascal Peirsman * & Niels Peirsman 55 4 2408
19. Tonny roskam & Rob v d Ijssel 14 4 2307
20. Werner Rits & Tom Nouwen * 42 4 2283
21. Gerben Mul & Pieter Smit 29 3 2208
22. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 4 2184
23. Peter & Peter Kirsch sen 12 4 1945
24. r poelwijk & m sannes 15 4 1918
25. Christiaan Temminghof & De Harry 61 3 1788
26. Patric Großmann & Daniel Rupp 65 3 1766
27. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 3 1650
28. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 3 1585
29. Uli Kösters & Michael Klockow 9 3 1463
30. Jeroen Eijssens & Nick de Groot 62 3 1368
31. WillemBeijeman & Dennis de Jong 46 2 1260
32. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 2 1170
33. Hans & Twan Hellings 47 2 1135
34. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 2 1100
35. Frank Doetsch & Werner Müller 40 2 1051
36. Christiaan Bertels & Eelco van Eik 45 2 1034
37. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 35 2 981
38. Kris Broeckx & Curry van Rompaey 63 1 740
39. Douwe luurs & Robert dawson 10 1 672
40. Sebastian Niespor & Josephine Henjes 2 1 635
41. Tom Kroon & eric Marteijn 13 1 548
42. Kristof Simons & Dennis meerten 37 1 500
43. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 1 432
44. Jean-marc Brison & Johnny Kindt 36 0 0
45. wouter van olm & roger de wilde 49 0 0
46. Hans de Hondt * & Yente Herbots 48 0 0
47. Vandyck mario & Wim van de velde 3 0 0
48. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 0 0
49. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 0 0
50. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 33 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Jaap Uithol & Jan Uithol 490 mm
Grootst gevangen snoek: Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 1022 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Robert Xhofleer & Igor Vucenic 26 946 mm 946 850 722 650 646    
2. Gerben Mul & Pieter Smit 29 870 mm 870 706 632        
3. Peter Gijzen & Erik Donker 19 830 mm 830 594 540 506 436    
4. Johnny Vanalken & Joffrey Vanalken 66 805 mm 805 800 702 700 658 599  
5. Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 34 751 mm 751 675 560 532 527    
6. Hendry Vis & Gerald Vierhout 51 745 mm 745 711 663 661 661 646 635
7. Kris Broeckx & Curry van Rompaey 63 740 mm 740            
8. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 705 mm 705 611 590 480 435    
9. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 696 mm 696 603 584 580 576 546 521
10. Christiaan Temminghof & De Harry 61 694 mm 694 630 464        
11. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 693 mm 693 670 653 633 618 597 580
12. Jan Baar & Daan de Rijk 11 678 mm 678 631 618 603 505 435  
13. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 678 mm 678 627 560 545      
14. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 677 mm 677 545 533 429      
15. WillemBeijeman & Dennis de Jong 46 672 mm 672 588          
16. Douwe luurs & Robert dawson 10 672 mm 672            
17. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 670 mm 670 622 605 521      
18. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 657 mm 657 518 475        
19. Johan vos & Kris Eysermans 16 654 mm 654 637 628 583 521 491 452
20. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 651 mm 651 615 595 538 522    
21. Donny potemans & Mark tervoort 24 648 mm 648 550 518 518 486 438  
22. Werner Rits & Tom Nouwen * 42 645 mm 645 625 573 440      
23. Pascal Peirsman * & Niels Peirsman 55 645 mm 645 616 605 542      
24. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 638 mm 638 604 564 500 499    
25. Sebastian Niespor & Josephine Henjes 2 635 mm 635            
26. Tonny roskam & Rob v d Ijssel 14 626 mm 626 575 554 552      
27. Patric Großmann & Daniel Rupp 65 622 mm 622 621 523        
28. Frank Doetsch & Werner Müller 40 622 mm 622 429          
29. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 615 mm 615 555          
30. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 603 mm 603 603 603 553 501 486 458
31. Wim Hak & Ben Oskam 28 598 mm 598 561 540 530 505 486 473
32. Hans & Twan Hellings 47 590 mm 590 545          
33. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 590 mm 590 520 475        
34. Christiaan Bertels & Eelco van Eik 45 576 mm 576 458          
35. Peter & Peter Kirsch sen 12 573 mm 573 482 455 435      
36. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 570 mm 570 530          
37. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 35 561 mm 561 420          
38. Tom Kroon & eric Marteijn 13 548 mm 548            
39. Uli Kösters & Michael Klockow 9 540 mm 540 462 461        
40. r poelwijk & m sannes 15 532 mm 532 473 458 455      
41. Kristof Simons & Dennis meerten 37 500 mm 500            
42. Jeroen Eijssens & Nick de Groot 62 496 mm 496 447 425        
43. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 432 mm 432            

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)