Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2019 » Uitslag wedstrijd Navionics Zander Masters Nieuwe Merwede

Uitslag NKS Wedstrijd Navionics Zander Masters Nieuwe Merwede 25-05-2019

41 boten vingen in totaal 385 maatse snoekbaarzen (39 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 7 4839
2. Uli Kösters & Michael Klockow 9 7 4792
3. Jan Baar & Daan de Rijk 11 7 4297
4. r poelwijk & m sannes 15 7 4291
5. Wim Hak & Ben Oskam 28 7 4281
6. Sebastian Kirion & Daniel Kirion * 8 7 4229
7. Johan vos & Kris Eysermans 16 7 4155
8. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 7 4093
9. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 7 4089
10. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 7 4081
11. Kevin Peirsman & Niels Peirsman 55 7 4071
12. Vandyck mario & Wim van de velde 3 7 4033
13. Werner Rits & Kris Steegen 42 7 4031
14. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 7 3969
15. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 7 3922
16. yair nauta & Herman Schuurman 67 7 3901
17. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 7 3859
18. Peter & Peter Kirsch sen 12 7 3844
19. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 7 3840
20. Douwe luurs & Robert dawson 10 7 3821
21. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 35 7 3820
22. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 7 3809
23. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 7 3803
24. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 7 3798
25. Adrian Chyla * & Marcin Chyla 76 7 3760
26. Vincent Tobe & Ruud Luthart 68 7 3751
27. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 7 3617
28. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 7 3597
29. Frank Doetsch & Werner Müller 40 7 3579
30. wouter van olm & roger de wilde 49 7 3526
31. Kristof Simons & Dennis meerten 37 7 3422
32. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 7 3401
33. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 6 3347
34. Peter Gijzen & Erik Donker 19 6 3097
35. Christiaan Temminghof & De Harry 61 6 3041
36. Charles Roling & Ronald Raggers 22 5 2945
37. Sebastian Niespor & Josephine Henjes 2 5 2684
38. Rob * & Rob v d Ijssel 14 5 2577
39. Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 34 3 1713
40. Robert Xhofleer & Igor Vucenic 26 0 0
41. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 33 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Arno Hartgers & Maurits Kuys 480 mm
Grootst gevangen snoek: Casper van der Vlies & Robert Noorland 950 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 885 mm 885 757 725 655 635 627 555
2. Uli Kösters & Michael Klockow 9 845 mm 845 843 700 659 600 600 545
3. Charles Roling & Ronald Raggers 22 777 mm 777 636 590 496 446    
4. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 747 mm 747 610 581 550 540 540 525
5. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 740 mm 740 655 605 512 490 490 477
6. Vandyck mario & Wim van de velde 3 740 mm 740 586 565 552 541 536 513
7. Jan Baar & Daan de Rijk 11 735 mm 735 667 611 595 586 567 536
8. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 733 mm 733 674 517 500 483 440  
9. Peter & Peter Kirsch sen 12 702 mm 702 630 565 563 503 441 440
10. Kevin Peirsman & Niels Peirsman 55 691 mm 691 677 592 572 531 509 499
11. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 690 mm 690 557 550 547 536 527 515
12. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 685 mm 685 667 585 570 553 544 485
13. Sebastian Kirion & Daniel Kirion * 8 684 mm 684 670 638 595 552 545 545
14. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 680 mm 680 555 522 499 455 451 435
15. Wim Hak & Ben Oskam 28 677 mm 677 639 638 606 601 565 555
16. r poelwijk & m sannes 15 673 mm 673 668 631 597 590 571 561
17. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 672 mm 672 627 604 601 550 532 495
18. Douwe luurs & Robert dawson 10 670 mm 670 668 545 529 495 462 452
19. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 670 mm 670 564 561 547 514 480 473
20. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 660 mm 660 602 572 531 485 475 473
21. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 652 mm 652 612 587 510 499 496 447
22. Adrian Chyla * & Marcin Chyla 76 650 mm 650 568 562 545 531 457 447
23. Rob * & Rob v d Ijssel 14 650 mm 650 500 492 490 445    
24. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 35 642 mm 642 620 606 543 512 455 442
25. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 640 mm 640 634 613 555 494 462 461
26. Sebastian Niespor & Josephine Henjes 2 640 mm 640 596 536 490 422    
27. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 640 mm 640 546 527 510 477 467 450
28. Johan vos & Kris Eysermans 16 639 mm 639 637 617 615 586 540 521
29. Vincent Tobe & Ruud Luthart 68 636 mm 636 626 535 505 486 483 480
30. Werner Rits & Kris Steegen 42 631 mm 631 609 599 582 560 540 510
31. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 625 mm 625 584 555 541 516 515 504
32. wouter van olm & roger de wilde 49 622 mm 622 560 516 493 470 435 430
33. yair nauta & Herman Schuurman 67 609 mm 609 583 565 553 550 540 501
34. Peter Gijzen & Erik Donker 19 590 mm 590 576 514 476 475 466  
35. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 582 mm 582 540 474 471 470 434 430
36. Kristof Simons & Dennis meerten 37 581 mm 581 560 477 460 457 447 440
37. Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 34 576 mm 576 575 562        
38. Christiaan Temminghof & De Harry 61 573 mm 573 538 510 494 466 460  
39. Frank Doetsch & Werner Müller 40 536 mm 536 528 510 505 504 501 495

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)