Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2019 » Uitslag wedstrijd Fauna Hengelsport Zander Masters HollandsDiep

Uitslag NKS Wedstrijd Fauna Hengelsport Zander Masters HollandsDiep 16-06-2019

45 boten vingen in totaal 281 maatse snoekbaarzen (43 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Casper van der Vlies & Wiebe van der Vlies * 4 7 4904
2. Robert Xhofleer & Igor Vucenic 26 7 4790
3. Emile Warren & Chirtsthope de Hertogh 85 7 4607
4. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 7 4503
5. Tom Kroon & Jaap van der Wal * 13 7 4494
6. Jan Baar & Daan de Rijk 11 7 4439
7. Wim Hak & Ben Oskam 28 7 4427
8. Johan vos & Kris Eysermans 16 7 4392
9. r poelwijk & m sannes 15 7 4287
10. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 7 4270
11. Joeri Verhoef & Dennis Dielemans 82 7 4263
12. Uli Kösters & Michael Klockow 9 7 4245
13. Douwe luurs & Robert dawson 10 7 4223
14. Peter & Peter Kirsch sen 12 7 4181
15. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 7 4136
16. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 7 4029
17. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 7 4022
18. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 7 3985
19. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 7 3955
20. Vandyck mario & Wim van de velde 3 7 3907
21. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 7 3786
22. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 7 3725
23. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 7 3608
24. Kevin Peirsman & Niels Peirsman 55 6 3545
25. Peter Gijzen & Erik Donker 19 5 2822
26. Rob * & Rob v d Ijssel 14 5 2694
27. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 5 2396
28. Ton gouka & René gouka 88 4 2230
29. Werner Rits & Kris Steegen 42 4 2180
30. Donny potemans & Mark tervoort 24 4 2103
31. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 4 2089
32. Thorsten Brunswicker & Marcin Chyla 76 3 1676
33. Theo wouters & Anton van gameren 59 3 1661
34. Sander Gaastra & Rick van der Sluis 83 3 1591
35. wouter van olm & roger de wilde 49 3 1459
36. Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 34 2 1084
37. Kristof Simons & Dennis meerten 37 2 855
38. Sascha pfotenhauer & Frederik hoff 60 1 656
39. Danny van der Sleen * & Rudi van der Sleen 33 1 654
40. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 1 590
41. Charles Roling & Ronald Raggers 22 1 570
42. Mike kriek & Joost Kriek 84 1 533
43. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 1 527
44. Wesley broers & Erik siebert 81 0 0
45. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 35 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Vandyck mario & Wim van de velde 495 mm
Grootst gevangen snoek: Casper van der Vlies & Robert Noorland 1000 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Casper van der Vlies & Wiebe van der Vlies * 4 967 mm 967 700 690 685 666 636 560
2. Robert Xhofleer & Igor Vucenic 26 766 mm 766 694 690 690 660 650 640
3. r poelwijk & m sannes 15 755 mm 755 660 590 583 578 565 556
4. Emile Warren & Chirtsthope de Hertogh 85 751 mm 751 710 687 648 620 611 580
5. Wim Hak & Ben Oskam 28 734 mm 734 644 640 636 603 600 570
6. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 720 mm 720 710 560 520 520 515 477
7. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 713 mm 713 675 663 630 591 566 432
8. Jan Baar & Daan de Rijk 11 690 mm 690 650 635 635 620 605 604
9. Tom Kroon & Jaap van der Wal * 13 684 mm 684 649 649 640 632 621 619
10. Vandyck mario & Wim van de velde 3 683 mm 683 575 570 546 517 516 500
11. Thorsten Brunswicker & Marcin Chyla 76 675 mm 675 525 476        
12. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 673 mm 673 653 640 640 636 635 626
13. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 670 mm 670 626 612 606 513 496 462
14. Peter Gijzen & Erik Donker 19 670 mm 670 622 555 517 458    
15. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 665 mm 665 602 585 579 537 531 530
16. Joeri Verhoef & Dennis Dielemans 82 659 mm 659 654 612 602 599 570 567
17. Sascha pfotenhauer & Frederik hoff 60 656 mm 656            
18. Peter & Peter Kirsch sen 12 655 mm 655 603 601 600 595 572 555
19. Danny van der Sleen * & Rudi van der Sleen 33 654 mm 654            
20. Douwe luurs & Robert dawson 10 653 mm 653 619 613 606 591 575 566
21. Johan vos & Kris Eysermans 16 652 mm 652 640 640 635 615 610 600
22. Uli Kösters & Michael Klockow 9 650 mm 650 631 630 606 592 571 565
23. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 650 mm 650 601 566 471 440 440 440
24. Donny potemans & Mark tervoort 24 644 mm 644 550 463 446      
25. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 639 mm 639 633 627 589 582 571 495
26. Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 34 626 mm 626 458          
27. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 625 mm 625 622 622 512 477 464 464
28. Kevin Peirsman & Niels Peirsman 55 625 mm 625 617 615 587 575 526  
29. Rob * & Rob v d Ijssel 14 625 mm 625 570 517 505 477    
30. Sander Gaastra & Rick van der Sluis 83 624 mm 624 484 483        
31. Theo wouters & Anton van gameren 59 618 mm 618 606 437        
32. Ton gouka & René gouka 88 615 mm 615 546 540 529      
33. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 605 mm 605 600 591 570 551 540 498
34. Werner Rits & Kris Steegen 42 598 mm 598 567 550 465      
35. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 590 mm 590            
36. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 578 mm 578 565 537 530 530 500 485
37. Charles Roling & Ronald Raggers 22 570 mm 570            
38. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 553 mm 553 490 460 459 434    
39. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 544 mm 544 535 505 505      
40. wouter van olm & roger de wilde 49 542 mm 542 470 447        
41. Mike kriek & Joost Kriek 84 533 mm 533            
42. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 527 mm 527            
43. Kristof Simons & Dennis meerten 37 434 mm 434 421          

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)