Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2019 » Uitslag wedstrijd Dragon Zander Masters Lek

Uitslag NKS Wedstrijd Dragon Zander Masters Lek 30-06-2019

41 boten vingen in totaal 130 maatse snoekbaarzen (37 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 7 3759
2. Fokke Kooistra & Marco Kooistra 30 7 3587
3. Johan vos & Kris Eysermans 16 7 3326
4. Jan Baar & Daan de Rijk 11 6 2907
5. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 6 2901
6. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 6 2853
7. Uli Kösters & Michael Klockow 9 6 2761
8. Vandyck mario & Wim van de velde 3 5 2386
9. Tom Kroon & eric Marteijn 13 5 2313
10. Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon 94 5 2253
11. r poelwijk & m sannes 15 5 2187
12. Werner Rits & Kris Steegen 42 4 2050
13. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 4 1907
14. Tonny roskam & Rob v d Ijssel 14 4 1887
15. Wim Hak & Ben Oskam 28 4 1867
16. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 4 1857
17. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 3 1735
18. Stobbe Erik & Uitslag Jeroen 93 3 1556
19. Charles Roling & Ronald Raggers 22 3 1477
20. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 3 1419
21. Douwe luurs & Robert dawson 10 3 1408
22. Johan van Beusekom & Anthony Smit 92 2 1378
23. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 3 1375
24. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 2 1058
25. Ton gouka & René gouka 88 2 1050
26. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 2 1031
27. Bert Heetebrij * & Jannes Heetebrij 86 2 1002
28. Wim van Vliet & Sander 90 2 931
29. Peter & Peter Kirsch sen 12 2 911
30. Mannus Vierhout & Roald Wijne 53 2 891
31. Christiaan Temminghof & De Harry 61 2 873
32. Gerben Mul & Cees Rits * 29 2 870
33. Kristof Simons & Dennis meerten 37 2 848
34. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 1 600
35. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 33 1 590
36. Ron Jansen & Quin Jansen 91 1 567
37. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 1 472
38. wouter van olm & roger de wilde 49 0 0
39. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 35 0 0
40. Nick van der Wiel & Pieter Van Nerum 89 0 0
41. Peter Gijzen & Erik Donker 19 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Peter Gijzen & Erik Donker 438 mm
Grootst gevangen snoek: Bertkalshoven & Koos van velsen 685 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Johan van Beusekom & Anthony Smit 92 715 mm 715 663          
2. Fokke Kooistra & Marco Kooistra 30 702 mm 702 558 554 495 435 422 421
3. Stobbe Erik & Uitslag Jeroen 93 671 mm 671 444 441        
4. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 646 mm 646 598 548 543 503 486 435
5. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 630 mm 630 489 481 448 433 420  
6. Werner Rits & Kris Steegen 42 623 mm 623 536 450 441      
7. Ton gouka & René gouka 88 620 mm 620 430          
8. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 600 mm 600            
9. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 595 mm 595 577 563        
10. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 33 590 mm 590            
11. Charles Roling & Ronald Raggers 22 587 mm 587 469 421        
12. Tonny roskam & Rob v d Ijssel 14 583 mm 583 446 436 422      
13. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 570 mm 570 554 440 438 429 422  
14. Ron Jansen & Quin Jansen 91 567 mm 567            
15. Douwe luurs & Robert dawson 10 562 mm 562 426 420        
16. Jan Baar & Daan de Rijk 11 554 mm 554 523 506 452 439 433  
17. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 535 mm 535 523          
18. Johan vos & Kris Eysermans 16 535 mm 535 520 502 459 448 440 422
19. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 535 mm 535 451 433        
20. Wim Hak & Ben Oskam 28 534 mm 534 455 442 436      
21. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 522 mm 522 430 423        
22. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 518 mm 518 513          
23. Bert Heetebrij * & Jannes Heetebrij 86 517 mm 517 485          
24. Vandyck mario & Wim van de velde 3 511 mm 511 499 490 465 421    
25. Uli Kösters & Michael Klockow 9 507 mm 507 493 468 453 420 420  
26. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 502 mm 502 466 450 439      
27. Wim van Vliet & Sander 90 495 mm 495 436          
28. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 492 mm 492 485 478 452      
29. Tom Kroon & eric Marteijn 13 480 mm 480 474 464 459 436    
30. Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon 94 475 mm 475 461 452 445 420    
31. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 472 mm 472            
32. Mannus Vierhout & Roald Wijne 53 468 mm 468 423          
33. Peter & Peter Kirsch sen 12 456 mm 456 455          
34. r poelwijk & m sannes 15 453 mm 453 452 435 424 423    
35. Gerben Mul & Cees Rits * 29 444 mm 444 426          
36. Christiaan Temminghof & De Harry 61 442 mm 442 431          
37. Kristof Simons & Dennis meerten 37 427 mm 427 421          

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)