« terug naar wedstrijden
Grootst gevangen snoek: Charles Roling & Mees Roling 938 mm
terug naar bovenkant van de pagina
Dutch Zander Masters 2022-2023 » Uitslag wedstrijd IJsselsport Zander Masters IJssel
Uitslag NKS Wedstrijd IJsselsport Zander Masters IJssel 15-09-2019
37 boten vingen in totaal 55 maatse snoekbaarzen (27 boten met vis)Nr | Team / vissers | Boot | Aantal | Millimeters |
---|---|---|---|---|
1. | Tom Kroon & Jaap van der Wal * | 13 | 6 | 3129 |
2. | Bjorn Neve & Ray Cannas | 18 | 4 | 2020 |
3. | Jakob Veenema & Lieuwe Brink | 6 | 4 | 1989 |
4. | Peter Roeg & Eric van Bemmel | 100 | 3 | 1886 |
5. | Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * | 30 | 3 | 1660 |
6. | Kristof Simons & Dennis meerten | 37 | 3 | 1564 |
7. | Jan Baar & Daan de Rijk | 11 | 3 | 1507 |
8. | Sebastian Kirion & Arne Zocher | 8 | 3 | 1464 |
9. | Casper van der Vlies & Robert Noorland | 4 | 2 | 1305 |
10. | arie van de camp & rene van de vorstenbosch | 7 | 2 | 1055 |
11. | Werner Rits & Kris Steegen | 42 | 2 | 1010 |
12. | Rene van de Belt * & De Harry | 61 | 2 | 1003 |
13. | Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong | 54 | 2 | 995 |
14. | Dennis Klockow & Frank Wesker | 43 | 2 | 962 |
15. | Beert Hup & Jordy van Loo | 95 | 2 | 958 |
16. | Ron Heijne & Bob Molenaar | 21 | 1 | 702 |
17. | Arno Hartgers & Maurits Kuys | 41 | 1 | 562 |
18. | Wim Hak & Ben Oskam | 28 | 1 | 537 |
19. | Perry verstappen & Cor van Wanrooij | 39 | 1 | 535 |
20. | Frank Helming & Christian Temminghoff | 70 | 1 | 531 |
21. | Jochen Elpers & Sascha Todtenhausen | 64 | 1 | 530 |
22. | Sander Gaastra & Rick van der Sluis | 83 | 1 | 530 |
23. | Charles Roling & Mees Roling | 101 | 1 | 515 |
24. | r poelwijk & m sannes | 15 | 1 | 506 |
25. | Mannus Vierhout & Roald Wijne | 53 | 1 | 502 |
26. | Mark Regelink & Jannes Heetebrij | 86 | 1 | 500 |
27. | Uli Kösters & Michael Klockow | 9 | 1 | 420 |
28. | Rob * & Rob v d Ijssel | 14 | 0 | 0 |
29. | Bertkalshoven & Koos van velsen | 25 | 0 | 0 |
30. | Douwe luurs & Robert dawson | 10 | 0 | 0 |
31. | Peter & Peter Kirsch sen | 12 | 0 | 0 |
32. | Johan vos & Kris Eysermans | 16 | 0 | 0 |
33. | Peter Gijzen & Erik Donker | 19 | 0 | 0 |
34. | Chris Schoonwater & Wiet Wemmer | 35 | 0 | 0 |
35. | Erik Bleijie & Rudi van der Sleen | 33 | 0 | 0 |
36. | Jaap Uithol & Jan Uithol | 5 | 0 | 0 |
37. | Manuel Doulis & Hans Ruigrok | 50 | 0 | 0 |
Grootste baars en snoek van deze wedstrijd
Grootst gevangen baars: Jochen Elpers & Sascha Todtenhausen 322 mmGrootst gevangen snoek: Charles Roling & Mees Roling 938 mm
Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd
Nr | Vissers / team | Bootnr | Grootste | Lengte van gevangen vissen | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Casper van der Vlies & Robert Noorland | 4 | 855 mm | 855 | 450 | |||||
2. | Ron Heijne & Bob Molenaar | 21 | 702 mm | 702 | ||||||
3. | Peter Roeg & Eric van Bemmel | 100 | 666 mm | 666 | 620 | 600 | ||||
4. | Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * | 30 | 590 mm | 590 | 556 | 514 | ||||
5. | Sebastian Kirion & Arne Zocher | 8 | 562 mm | 562 | 479 | 423 | ||||
6. | Arno Hartgers & Maurits Kuys | 41 | 562 mm | 562 | ||||||
7. | arie van de camp & rene van de vorstenbosch | 7 | 545 mm | 545 | 510 | |||||
8. | Dennis Klockow & Frank Wesker | 43 | 542 mm | 542 | 420 | |||||
9. | Tom Kroon & Jaap van der Wal * | 13 | 541 mm | 541 | 533 | 525 | 520 | 515 | 495 | |
10. | Kristof Simons & Dennis meerten | 37 | 538 mm | 538 | 521 | 505 | ||||
11. | Wim Hak & Ben Oskam | 28 | 537 mm | 537 | ||||||
12. | Perry verstappen & Cor van Wanrooij | 39 | 535 mm | 535 | ||||||
13. | Bjorn Neve & Ray Cannas | 18 | 534 mm | 534 | 515 | 498 | 473 | |||
14. | Jakob Veenema & Lieuwe Brink | 6 | 531 mm | 531 | 501 | 493 | 464 | |||
15. | Frank Helming & Christian Temminghoff | 70 | 531 mm | 531 | ||||||
16. | Jochen Elpers & Sascha Todtenhausen | 64 | 530 mm | 530 | ||||||
17. | Sander Gaastra & Rick van der Sluis | 83 | 530 mm | 530 | ||||||
18. | Werner Rits & Kris Steegen | 42 | 525 mm | 525 | 485 | |||||
19. | Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong | 54 | 520 mm | 520 | 475 | |||||
20. | Charles Roling & Mees Roling | 101 | 515 mm | 515 | ||||||
21. | Rene van de Belt * & De Harry | 61 | 514 mm | 514 | 489 | |||||
22. | Jan Baar & Daan de Rijk | 11 | 511 mm | 511 | 503 | 493 | ||||
23. | r poelwijk & m sannes | 15 | 506 mm | 506 | ||||||
24. | Mannus Vierhout & Roald Wijne | 53 | 502 mm | 502 | ||||||
25. | Mark Regelink & Jannes Heetebrij | 86 | 500 mm | 500 | ||||||
26. | Beert Hup & Jordy van Loo | 95 | 490 mm | 490 | 468 | |||||
27. | Uli Kösters & Michael Klockow | 9 | 420 mm | 420 |
terug naar bovenkant van de pagina
Seizoen 2017 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 29-01-2017 | informatie | uitslag | ||
2. Hollands Diep | 12-02-2017 | informatie | afgelast | ||
3. Oude Maas | 12-03-2017 | informatie | uitslag | ||
4. Hollands Diep | 26-03-2017 | informatie | uitslag | ||
5. Amer | 27-05-2017 | informatie | uitslag | ||
6. Lauwersmeer | 25-06-2017 | informatie | afgelast | ||
7. Lek | 03-09-2017 | informatie | uitslag | ||
8. Nieuwe Merwede | 10-09-2017 | informatie | uitslag | ||
9. IJssel | 24-09-2017 | informatie | afgelast | ||
10. Lauwersmeer | 01-10-2017 | informatie | uitslag | ||
11. Ijsel | 08-10-2017 | informatie | uitslag | ||
12. Reserve | 05-11-2017 | informatie | |||
13. Humminbird/Minn Kota Finale | 12-11-2017 | informatie | uitslag | ||
Stand NKS Lund Challenge 2017 |
Seizoen 2016 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-03-2016 | 20-03-2016 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 20-03-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
3. Hollandsdiep | 28-05-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
4. Nieuwe Merwede | 19-06-2016 | 26-06-2016 | informatie | uitslag | |
5. IJssel
Uitwijklocatie: |
04-09-2016 | 11-09-2016 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 25-09-2016 | 02-10-2016 | informatie | uitslag | |
7. Maas | 02-10-2016 | informatie | uitslag | ||
8. Amer | 09-10-2016 | 16-10-2016 | informatie | uitslag | |
9. uitwijk datum | 23-10-2016 | informatie | |||
10. Finale 2016 Andelse Maas | 13-11-2016 | 20-11-2016 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2016 |
Seizoen 2015 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 08-02-2015 | 15-02-2015 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 01-03-2015 | 08-03-2015 | informatie | uitslag | |
3. Haringvliet | 15-03-2015 | 22-03-2015 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 30-05-2015 | 07-06-2015 | informatie | uitslag | |
5. Nieuwe Merwede | 14-06-2015 | 28-06-2015 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 13-09-2015 | 20-09-2015 | informatie | uitslag | |
7. Nederrijn | 27-09-2015 | 04-10-2015 | informatie | uitslag | |
8. Amer | 11-10-2015 | 18-10-2015 | informatie | uitslag | |
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen | 15-11-2015 | 22-11-2015 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2015 |
Seizoen 2014 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 23-02-2014 | 09-03-2014 | informatie | uitslag | |
2. Maas | 16-03-2014 | 23-03-2014 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 31-05-2014 | 14-06-2014 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 29-06-2014 | 06-07-2014 | informatie | uitslag | |
5. Andelse Maas | 31-08-2014 | 07-09-2014 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 28-09-2014 | 05-10-2014 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 05-10-2014 | 12-10-2014 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak
Uitwijklocatie: |
19-10-2014 | 26-10-2014 | informatie | uitslag | |
9. Finale de amer | 09-11-2014 | 16-11-2014 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2014 |
Seizoen 2013 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet
Uitwijklocatie: |
03-02-2013 | 17-02-2013 | informatie | uitslag | |
2. de Maas | 17-03-2013 | 24-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 25-05-2013 | 01-06-2013 | informatie | uitslag | |
4. Gooimeer | 09-06-2013 | 15-06-2013 | informatie | uitslag | |
5. IJssel | 23-06-2013 | 30-06-2013 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 15-09-2013 | 22-09-2013 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 29-09-2013 | 06-10-2013 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak | 20-10-2013 | 27-10-2013 | informatie | afgelast | |
9. NKS Finale Hollands Diep | 01-12-2013 | 08-12-2013 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2013 |
Seizoen 2012 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 26-02-2012 | 04-03-2012 | informatie | uitslag | |
2. Volkerak | 10-03-2012 | 17-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 26-05-2012 | 03-06-2012 | informatie | uitslag | |
4. Afgedamde Maas | 10-06-2012 | 17-06-2012 | informatie | uitslag | |
5. Gooimeer | 24-06-2012 | 01-07-2012 | informatie | uitslag | |
6. Hollands Diep | 02-09-2012 | 16-09-2012 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 30-09-2012 | 21-10-2012 | informatie | uitslag | |
8. Lithse Ham | 04-11-2012 | 11-11-2012 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Nieuwe Merwede | 18-11-2012 | 25-11-2012 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2012 |
Seizoen 2011 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-02-2011 | 20-02-2011 | informatie | uitslag | |
2. Andelse Maas | 27-02-2011 | 06-03-2011 | informatie | uitslag | |
3. Volkerak | 20-03-2011 | 27-03-2011 | informatie | uitslag | |
4. Lauwersmeer | 29-05-2011 | 05-06-2011 | informatie | afgelast | |
5. Gooimeer | 12-06-2011 | 18-06-2011 | informatie | uitslag | |
6. Lek | 25-06-2011 | 02-07-2011 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 18-09-2011 | 25-09-2011 | informatie | uitslag | |
8. IJssel | 16-10-2011 | 23-10-2011 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Lauwersmeer | 06-11-2011 | 13-11-2011 | informatie | uitslag | |
Stand Hengelsporthuis Cup |
Seizoen 2010 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 21-03-2010 | 28-03-2010 | informatie | uitslag | |
2. Lauwersmeer | 06-06-2010 | informatie | uitslag | ||
3. Lek | 13-06-2010 | 20-06-2010 | informatie | uitslag | |
4. Fair for Lure en Fly | 04-09-2010 | 12-09-2010 | informatie | uitslag | |
5. Haringvliet | 19-09-2010 | 26-09-2010 | informatie | uitslag | |
6. Gooimeer | 03-10-2010 | 10-10-2010 | informatie | uitslag | |
7. Noordzeekanaal | 17-10-2010 | 24-10-2010 | informatie | uitslag | |
8. Hollands Diep | 07-11-2010 | 14-11-2010 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Oude Maas | 21-11-2010 | 28-11-2010 | informatie | uitslag | |
Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup |