Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2019 » Uitslag wedstrijd IJsselsport Zander Masters IJssel

Uitslag NKS Wedstrijd IJsselsport Zander Masters IJssel 15-09-2019

37 boten vingen in totaal 55 maatse snoekbaarzen (27 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Tom Kroon & Jaap van der Wal * 13 6 3129
2. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 4 2020
3. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 4 1989
4. Peter Roeg & Eric van Bemmel 100 3 1886
5. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 3 1660
6. Kristof Simons & Dennis meerten 37 3 1564
7. Jan Baar & Daan de Rijk 11 3 1507
8. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 3 1464
9. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 2 1305
10. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 2 1055
11. Werner Rits & Kris Steegen 42 2 1010
12. Rene van de Belt * & De Harry 61 2 1003
13. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 2 995
14. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 2 962
15. Beert Hup & Jordy van Loo 95 2 958
16. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 1 702
17. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 1 562
18. Wim Hak & Ben Oskam 28 1 537
19. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 1 535
20. Frank Helming & Christian Temminghoff 70 1 531
21. Jochen Elpers & Sascha Todtenhausen 64 1 530
22. Sander Gaastra & Rick van der Sluis 83 1 530
23. Charles Roling & Mees Roling 101 1 515
24. r poelwijk & m sannes 15 1 506
25. Mannus Vierhout & Roald Wijne 53 1 502
26. Mark Regelink & Jannes Heetebrij 86 1 500
27. Uli Kösters & Michael Klockow 9 1 420
28. Rob * & Rob v d Ijssel 14 0 0
29. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 0 0
30. Douwe luurs & Robert dawson 10 0 0
31. Peter & Peter Kirsch sen 12 0 0
32. Johan vos & Kris Eysermans 16 0 0
33. Peter Gijzen & Erik Donker 19 0 0
34. Chris Schoonwater & Wiet Wemmer 35 0 0
35. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 33 0 0
36. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 0 0
37. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Jochen Elpers & Sascha Todtenhausen 322 mm
Grootst gevangen snoek: Charles Roling & Mees Roling 938 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 855 mm 855 450          
2. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 702 mm 702            
3. Peter Roeg & Eric van Bemmel 100 666 mm 666 620 600        
4. Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * 30 590 mm 590 556 514        
5. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 562 mm 562 479 423        
6. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 562 mm 562            
7. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 545 mm 545 510          
8. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 542 mm 542 420          
9. Tom Kroon & Jaap van der Wal * 13 541 mm 541 533 525 520 515 495  
10. Kristof Simons & Dennis meerten 37 538 mm 538 521 505        
11. Wim Hak & Ben Oskam 28 537 mm 537            
12. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 535 mm 535            
13. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 534 mm 534 515 498 473      
14. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 531 mm 531 501 493 464      
15. Frank Helming & Christian Temminghoff 70 531 mm 531            
16. Jochen Elpers & Sascha Todtenhausen 64 530 mm 530            
17. Sander Gaastra & Rick van der Sluis 83 530 mm 530            
18. Werner Rits & Kris Steegen 42 525 mm 525 485          
19. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 520 mm 520 475          
20. Charles Roling & Mees Roling 101 515 mm 515            
21. Rene van de Belt * & De Harry 61 514 mm 514 489          
22. Jan Baar & Daan de Rijk 11 511 mm 511 503 493        
23. r poelwijk & m sannes 15 506 mm 506            
24. Mannus Vierhout & Roald Wijne 53 502 mm 502            
25. Mark Regelink & Jannes Heetebrij 86 500 mm 500            
26. Beert Hup & Jordy van Loo 95 490 mm 490 468          
27. Uli Kösters & Michael Klockow 9 420 mm 420            

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)