« terug naar wedstrijden
Grootst gevangen snoek: Bertkalshoven & Koos van velsen 1000 mm
terug naar bovenkant van de pagina
Dutch Zander Masters 2022-2023 » Uitslag wedstrijd Technautic Zander Masters Amer
Uitslag NKS Wedstrijd Technautic Zander Masters Amer 13-10-2019
46 boten vingen in totaal 251 maatse snoekbaarzen (42 boten met vis)Nr | Team / vissers | Boot | Aantal | Millimeters |
---|---|---|---|---|
1. | Rob Luchies & Piet van Es | 74 | 7 | 4128 |
2. | Uli Kösters & Michael Klockow | 9 | 7 | 3846 |
3. | Jan Baar & Daan de Rijk | 11 | 7 | 3816 |
4. | Manuel Doulis & Hans Ruigrok | 50 | 7 | 3768 |
5. | Bjorn Neve & Ray Cannas | 18 | 7 | 3618 |
6. | Arno Hartgers & Maurits Kuys | 41 | 7 | 3605 |
7. | Jakob Veenema & Lieuwe Brink | 6 | 7 | 3543 |
8. | Peter & Peter Kirsch sen | 12 | 7 | 3529 |
9. | Tom Kroon & eric Marteijn | 13 | 7 | 3518 |
10. | Chris Bloemert & Michel Ligthart | 1 | 7 | 3434 |
11. | Wim Hak & Ben Oskam | 28 | 7 | 3404 |
12. | Herbst Patrick & Klein Kevin | 98 | 7 | 3386 |
13. | Rob * & Rob v d Ijssel | 14 | 7 | 3299 |
14. | Vandyck mario & Wim van de velde | 3 | 7 | 3277 |
15. | Dennis Klockow & Frank Wesker | 43 | 7 | 3258 |
16. | Arend van der Heijden & Hugo Hegeman * | 52 | 7 | 3174 |
17. | Casper van der Vlies & Robert Noorland | 4 | 7 | 3137 |
18. | Sebastian Kirion & Arne Zocher | 8 | 6 | 3104 |
19. | Peter Roeg & Eric van Bemmel | 100 | 7 | 3091 |
20. | Werner Rits & Kris Steegen | 42 | 6 | 3073 |
21. | Charles Roling & Mees Roling | 101 | 6 | 3066 |
22. | Perry verstappen & Cor van Wanrooij | 39 | 7 | 3048 |
23. | Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * | 30 | 6 | 2982 |
24. | Christiaan Temminghof & De Harry | 61 | 6 | 2755 |
25. | arie van de camp & rene van de vorstenbosch | 7 | 5 | 2659 |
26. | Rick Rits & Cees Rits | 102 | 6 | 2611 |
27. | Luc vermeerbergen & Els bonte | 32 | 5 | 2364 |
28. | Jaap Uithol & Jan Uithol | 5 | 4 | 2340 |
29. | Douwe luurs & Robert dawson | 10 | 5 | 2322 |
30. | Stobbe Erik & Uitslag Jeroen | 93 | 5 | 2246 |
31. | Ron Heijne & Bob Molenaar | 21 | 5 | 2205 |
32. | Mannus Vierhout & Roald Wijne | 53 | 4 | 1876 |
33. | Bas Halsema & X | 104 | 4 | 1777 |
34. | Robert Xhofleer & Igor Vucenic | 26 | 3 | 1662 |
35. | Chris Schoonwater & Wiet Wemmer | 35 | 3 | 1329 |
36. | Kristof Simons & Dennis meerten | 37 | 3 | 1294 |
37. | Sander Gaastra & Rick van der Sluis | 83 | 2 | 1011 |
38. | Bart van der Boom & Wiljo van Daalen | 72 | 2 | 1000 |
39. | r poelwijk & m sannes | 15 | 2 | 966 |
40. | Peter Gijzen & Erik Donker | 19 | 1 | 580 |
41. | Jaap Slotboom & Chris van Koolwijk | 99 | 1 | 540 |
42. | Ton gouka & René gouka | 88 | 1 | 537 |
43. | Volkaerts Johan & Verschooten Hubert | 34 | 0 | 0 |
44. | Erik Bleijie & Rudi van der Sleen | 33 | 0 | 0 |
45. | Bertkalshoven & Koos van velsen | 25 | 0 | 0 |
46. | Vinus Bok & Diederik vd Molen | 105 | 0 | 0 |
Grootste baars en snoek van deze wedstrijd
Grootst gevangen baars: Bas Halsema & X 435 mmGrootst gevangen snoek: Bertkalshoven & Koos van velsen 1000 mm
Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd
Nr | Vissers / team | Bootnr | Grootste | Lengte van gevangen vissen | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uli Kösters & Michael Klockow | 9 | 855 mm | 855 | 561 | 542 | 526 | 505 | 435 | 422 |
2. | Chris Bloemert & Michel Ligthart | 1 | 760 mm | 760 | 495 | 459 | 434 | 433 | 428 | 425 |
3. | Rob Luchies & Piet van Es | 74 | 744 mm | 744 | 675 | 605 | 595 | 540 | 500 | 469 |
4. | Bjorn Neve & Ray Cannas | 18 | 720 mm | 720 | 561 | 545 | 460 | 449 | 448 | 435 |
5. | arie van de camp & rene van de vorstenbosch | 7 | 702 mm | 702 | 524 | 505 | 503 | 425 | ||
6. | Arno Hartgers & Maurits Kuys | 41 | 700 mm | 700 | 655 | 492 | 444 | 442 | 437 | 435 |
7. | Werner Rits & Kris Steegen | 42 | 690 mm | 690 | 641 | 454 | 435 | 433 | 420 | |
8. | Tom Kroon & eric Marteijn | 13 | 670 mm | 670 | 533 | 504 | 503 | 445 | 442 | 421 |
9. | Fokke Kooistra & Martijn Reitsma * | 30 | 652 mm | 652 | 579 | 474 | 429 | 428 | 420 | |
10. | Jaap Uithol & Jan Uithol | 5 | 650 mm | 650 | 610 | 580 | 500 | |||
11. | Herbst Patrick & Klein Kevin | 98 | 641 mm | 641 | 607 | 442 | 428 | 424 | 422 | 422 |
12. | Vandyck mario & Wim van de velde | 3 | 623 mm | 623 | 477 | 444 | 443 | 438 | 432 | 420 |
13. | Jakob Veenema & Lieuwe Brink | 6 | 620 mm | 620 | 596 | 501 | 490 | 451 | 445 | 440 |
14. | Sebastian Kirion & Arne Zocher | 8 | 614 mm | 614 | 600 | 521 | 495 | 454 | 420 | |
15. | Rob * & Rob v d Ijssel | 14 | 606 mm | 606 | 487 | 480 | 445 | 440 | 421 | 420 |
16. | Charles Roling & Mees Roling | 101 | 600 mm | 600 | 580 | 531 | 507 | 425 | 423 | |
17. | Peter & Peter Kirsch sen | 12 | 595 mm | 595 | 585 | 530 | 477 | 452 | 450 | 440 |
18. | Robert Xhofleer & Igor Vucenic | 26 | 595 mm | 595 | 540 | 527 | ||||
19. | Jan Baar & Daan de Rijk | 11 | 588 mm | 588 | 587 | 567 | 562 | 560 | 514 | 438 |
20. | Peter Gijzen & Erik Donker | 19 | 580 mm | 580 | ||||||
21. | Manuel Doulis & Hans Ruigrok | 50 | 575 mm | 575 | 572 | 554 | 548 | 531 | 499 | 489 |
22. | Wim Hak & Ben Oskam | 28 | 556 mm | 556 | 526 | 505 | 503 | 453 | 431 | 430 |
23. | Bart van der Boom & Wiljo van Daalen | 72 | 550 mm | 550 | 450 | |||||
24. | Douwe luurs & Robert dawson | 10 | 545 mm | 545 | 498 | 436 | 422 | 421 | ||
25. | Sander Gaastra & Rick van der Sluis | 83 | 543 mm | 543 | 468 | |||||
26. | r poelwijk & m sannes | 15 | 541 mm | 541 | 425 | |||||
27. | Jaap Slotboom & Chris van Koolwijk | 99 | 540 mm | 540 | ||||||
28. | Ton gouka & René gouka | 88 | 537 mm | 537 | ||||||
29. | Luc vermeerbergen & Els bonte | 32 | 528 mm | 528 | 504 | 477 | 434 | 421 | ||
30. | Dennis Klockow & Frank Wesker | 43 | 526 mm | 526 | 500 | 483 | 449 | 447 | 429 | 424 |
31. | Arend van der Heijden & Hugo Hegeman * | 52 | 526 mm | 526 | 470 | 455 | 444 | 434 | 425 | 420 |
32. | Perry verstappen & Cor van Wanrooij | 39 | 512 mm | 512 | 430 | 423 | 422 | 421 | 420 | 420 |
33. | Mannus Vierhout & Roald Wijne | 53 | 508 mm | 508 | 501 | 434 | 433 | |||
34. | Casper van der Vlies & Robert Noorland | 4 | 508 mm | 508 | 451 | 445 | 440 | 434 | 434 | 425 |
35. | Stobbe Erik & Uitslag Jeroen | 93 | 506 mm | 506 | 471 | 428 | 421 | 420 | ||
36. | Christiaan Temminghof & De Harry | 61 | 505 mm | 505 | 490 | 464 | 442 | 432 | 422 | |
37. | Ron Heijne & Bob Molenaar | 21 | 467 mm | 467 | 442 | 440 | 436 | 420 | ||
38. | Chris Schoonwater & Wiet Wemmer | 35 | 464 mm | 464 | 445 | 420 | ||||
39. | Bas Halsema & X | 104 | 463 mm | 463 | 447 | 435 | 432 | |||
40. | Peter Roeg & Eric van Bemmel | 100 | 462 mm | 462 | 460 | 455 | 445 | 425 | 422 | 422 |
41. | Kristof Simons & Dennis meerten | 37 | 451 mm | 451 | 422 | 421 | ||||
42. | Rick Rits & Cees Rits | 102 | 450 mm | 450 | 440 | 435 | 435 | 430 | 421 |
terug naar bovenkant van de pagina
Seizoen 2017 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 29-01-2017 | informatie | uitslag | ||
2. Hollands Diep | 12-02-2017 | informatie | afgelast | ||
3. Oude Maas | 12-03-2017 | informatie | uitslag | ||
4. Hollands Diep | 26-03-2017 | informatie | uitslag | ||
5. Amer | 27-05-2017 | informatie | uitslag | ||
6. Lauwersmeer | 25-06-2017 | informatie | afgelast | ||
7. Lek | 03-09-2017 | informatie | uitslag | ||
8. Nieuwe Merwede | 10-09-2017 | informatie | uitslag | ||
9. IJssel | 24-09-2017 | informatie | afgelast | ||
10. Lauwersmeer | 01-10-2017 | informatie | uitslag | ||
11. Ijsel | 08-10-2017 | informatie | uitslag | ||
12. Reserve | 05-11-2017 | informatie | |||
13. Humminbird/Minn Kota Finale | 12-11-2017 | informatie | uitslag | ||
Stand NKS Lund Challenge 2017 |
Seizoen 2016 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-03-2016 | 20-03-2016 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 20-03-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
3. Hollandsdiep | 28-05-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
4. Nieuwe Merwede | 19-06-2016 | 26-06-2016 | informatie | uitslag | |
5. IJssel
Uitwijklocatie: |
04-09-2016 | 11-09-2016 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 25-09-2016 | 02-10-2016 | informatie | uitslag | |
7. Maas | 02-10-2016 | informatie | uitslag | ||
8. Amer | 09-10-2016 | 16-10-2016 | informatie | uitslag | |
9. uitwijk datum | 23-10-2016 | informatie | |||
10. Finale 2016 Andelse Maas | 13-11-2016 | 20-11-2016 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2016 |
Seizoen 2015 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 08-02-2015 | 15-02-2015 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 01-03-2015 | 08-03-2015 | informatie | uitslag | |
3. Haringvliet | 15-03-2015 | 22-03-2015 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 30-05-2015 | 07-06-2015 | informatie | uitslag | |
5. Nieuwe Merwede | 14-06-2015 | 28-06-2015 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 13-09-2015 | 20-09-2015 | informatie | uitslag | |
7. Nederrijn | 27-09-2015 | 04-10-2015 | informatie | uitslag | |
8. Amer | 11-10-2015 | 18-10-2015 | informatie | uitslag | |
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen | 15-11-2015 | 22-11-2015 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2015 |
Seizoen 2014 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 23-02-2014 | 09-03-2014 | informatie | uitslag | |
2. Maas | 16-03-2014 | 23-03-2014 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 31-05-2014 | 14-06-2014 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 29-06-2014 | 06-07-2014 | informatie | uitslag | |
5. Andelse Maas | 31-08-2014 | 07-09-2014 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 28-09-2014 | 05-10-2014 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 05-10-2014 | 12-10-2014 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak
Uitwijklocatie: |
19-10-2014 | 26-10-2014 | informatie | uitslag | |
9. Finale de amer | 09-11-2014 | 16-11-2014 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2014 |
Seizoen 2013 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet
Uitwijklocatie: |
03-02-2013 | 17-02-2013 | informatie | uitslag | |
2. de Maas | 17-03-2013 | 24-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 25-05-2013 | 01-06-2013 | informatie | uitslag | |
4. Gooimeer | 09-06-2013 | 15-06-2013 | informatie | uitslag | |
5. IJssel | 23-06-2013 | 30-06-2013 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 15-09-2013 | 22-09-2013 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 29-09-2013 | 06-10-2013 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak | 20-10-2013 | 27-10-2013 | informatie | afgelast | |
9. NKS Finale Hollands Diep | 01-12-2013 | 08-12-2013 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2013 |
Seizoen 2012 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 26-02-2012 | 04-03-2012 | informatie | uitslag | |
2. Volkerak | 10-03-2012 | 17-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 26-05-2012 | 03-06-2012 | informatie | uitslag | |
4. Afgedamde Maas | 10-06-2012 | 17-06-2012 | informatie | uitslag | |
5. Gooimeer | 24-06-2012 | 01-07-2012 | informatie | uitslag | |
6. Hollands Diep | 02-09-2012 | 16-09-2012 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 30-09-2012 | 21-10-2012 | informatie | uitslag | |
8. Lithse Ham | 04-11-2012 | 11-11-2012 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Nieuwe Merwede | 18-11-2012 | 25-11-2012 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2012 |
Seizoen 2011 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-02-2011 | 20-02-2011 | informatie | uitslag | |
2. Andelse Maas | 27-02-2011 | 06-03-2011 | informatie | uitslag | |
3. Volkerak | 20-03-2011 | 27-03-2011 | informatie | uitslag | |
4. Lauwersmeer | 29-05-2011 | 05-06-2011 | informatie | afgelast | |
5. Gooimeer | 12-06-2011 | 18-06-2011 | informatie | uitslag | |
6. Lek | 25-06-2011 | 02-07-2011 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 18-09-2011 | 25-09-2011 | informatie | uitslag | |
8. IJssel | 16-10-2011 | 23-10-2011 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Lauwersmeer | 06-11-2011 | 13-11-2011 | informatie | uitslag | |
Stand Hengelsporthuis Cup |
Seizoen 2010 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 21-03-2010 | 28-03-2010 | informatie | uitslag | |
2. Lauwersmeer | 06-06-2010 | informatie | uitslag | ||
3. Lek | 13-06-2010 | 20-06-2010 | informatie | uitslag | |
4. Fair for Lure en Fly | 04-09-2010 | 12-09-2010 | informatie | uitslag | |
5. Haringvliet | 19-09-2010 | 26-09-2010 | informatie | uitslag | |
6. Gooimeer | 03-10-2010 | 10-10-2010 | informatie | uitslag | |
7. Noordzeekanaal | 17-10-2010 | 24-10-2010 | informatie | uitslag | |
8. Hollands Diep | 07-11-2010 | 14-11-2010 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Oude Maas | 21-11-2010 | 28-11-2010 | informatie | uitslag | |
Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup |