Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2019 » Uitslag wedstrijd Grand Final 2019

Uitslag NKS Wedstrijd Grand Final 2019 27-10-2019

42 boten vingen in totaal 322 maatse snoekbaarzen (41 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Tonny roskam & Rob v d Ijssel 14 7 4409
2. Douwe luurs & Robert dawson 10 7 4246
3. Peter Roeg & Eric van Bemmel 100 7 4152
4. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 7 4064
5. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 7 4062
6. Charles Roling & Mees Roling 101 7 4000
7. Jan Baar & Daan de Rijk 11 7 3950
8. Hendry Vis & Gerald Vierhout 51 7 3907
9. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 7 3840
10. Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon 94 7 3838
11. Chris Bloemert & Michel Ligthart 1 7 3720
12. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 7 3701
13. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 7 3637
14. Tom Kroon & eric Marteijn 13 7 3631
15. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 7 3629
16. Uli Kösters & Michael Klockow 9 7 3603
17. Vandyck mario & Wim van de velde 3 7 3581
18. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 7 3571
19. Kristof Simons & Dennis meerten 37 7 3545
20. Fokke Kooistra & Marco Kooistra 30 7 3540
21. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 7 3472
22. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 7 3445
23. Rob Luchies & Piet van Es 74 7 3433
24. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 7 3379
25. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 7 3363
26. Wim Hak & Ben Oskam 28 7 3358
27. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 7 3248
28. Werner Rits & Kris Steegen 42 6 3217
29. Peter & Peter Kirsch sen 12 7 3195
30. Johnny Vanalken & Joffrey Vanalken 66 6 3142
31. r poelwijk & m sannes 15 5 2781
32. Robert Xhofleer & Igor Vucenic 26 5 2535
33. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 5 2508
34. Joeri Verhoef & Dennis Dielemans 82 5 2360
35. Frank Doetsch & Werner Müller 40 5 2326
36. Herbst Patrick & Klein Kevin 98 3 1600
37. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 3 1552
38. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 3 1294
39. Johan vos & Kris Eysermans 16 2 1138
40. Christiaan Temminghof & De Harry 61 2 1088
41. Emile Warren & Chirtsthope de Hertogh 85 1 638
42. Volkaerts Johan & Verschooten Hubert 34 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Werner Rits & Kris Steegen 361 mm
Grootst gevangen snoek: Vandyck mario & Wim van de velde 795 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. r poelwijk & m sannes 15 790 mm 790 602 541 427 421    
2. Chris Bloemert & Michel Ligthart 1 746 mm 746 713 461 457 456 445 442
3. Johnny Vanalken & Joffrey Vanalken 66 732 mm 732 545 545 460 435 425  
4. Charles Roling & Mees Roling 101 720 mm 720 704 633 499 499 494 451
5. Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon 94 717 mm 717 601 600 501 490 469 460
6. Tonny roskam & Rob v d Ijssel 14 715 mm 715 682 652 646 610 590 514
7. Douwe luurs & Robert dawson 10 704 mm 704 684 610 575 565 556 552
8. Peter Roeg & Eric van Bemmel 100 701 mm 701 685 594 545 544 542 541
9. Jan Baar & Daan de Rijk 11 695 mm 695 575 555 552 531 527 515
10. Uli Kösters & Michael Klockow 9 682 mm 682 588 543 459 444 444 443
11. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 6 676 mm 676 593 583 565 560 545 542
12. Kristof Simons & Dennis meerten 37 655 mm 655 520 512 482 467 455 454
13. Hendry Vis & Gerald Vierhout 51 647 mm 647 571 560 540 536 527 526
14. Vandyck mario & Wim van de velde 3 640 mm 640 605 507 507 456 441 425
15. Herbst Patrick & Klein Kevin 98 640 mm 640 535 425        
16. Emile Warren & Chirtsthope de Hertogh 85 638 mm 638            
17. Werner Rits & Kris Steegen 42 630 mm 630 564 555 530 503 435  
18. Tom Kroon & eric Marteijn 13 628 mm 628 567 544 530 508 434 420
19. Wim Hak & Ben Oskam 28 623 mm 623 559 452 440 430 428 426
20. Casper van der Vlies & Robert Noorland 4 620 mm 620 598 584 562 550 466 460
21. Joeri Verhoef & Dennis Dielemans 82 615 mm 615 447 445 433 420    
22. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 614 mm 614 609 595 584 555 555 550
23. Christiaan Temminghof & De Harry 61 611 mm 611 477          
24. Johan vos & Kris Eysermans 16 605 mm 605 533          
25. Fokke Kooistra & Marco Kooistra 30 602 mm 602 551 529 489 466 453 450
26. Sjoerd Terpstra & Hendrik de Jong 54 602 mm 602 550 460 454 443 430 424
27. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 591 mm 591 517 515 455 430    
28. Rob Luchies & Piet van Es 74 586 mm 586 520 510 500 447 435 435
29. Robert Xhofleer & Igor Vucenic 26 585 mm 585 582 497 440 431    
30. Luc vermeerbergen & Els bonte 32 585 mm 585 550 547 528 518 459 450
31. arie van de camp & rene van de vorstenbosch 7 584 mm 584 570 536 510 507 467 455
32. Bertkalshoven & Koos van velsen 25 575 mm 575 512 465        
33. Dennis Klockow & Frank Wesker 43 571 mm 571 551 527 510 479 467 466
34. Bjorn Neve & Ray Cannas 18 556 mm 556 555 552 533 520 510 475
35. Arend van der Heijden & Jurgen Pelsmaeker 52 554 mm 554 544 535 502 445 435 430
36. Manuel Doulis & Hans Ruigrok 50 554 mm 554 519 505 500 470 469 455
37. Jaap Uithol & Jan Uithol 5 544 mm 544 542 521 460 448 442 422
38. Arno Hartgers & Maurits Kuys 41 523 mm 523 520 445 444 442 440 434
39. Frank Doetsch & Werner Müller 40 523 mm 523 515 434 433 421    
40. Peter & Peter Kirsch sen 12 505 mm 505 464 460 450 446 437 433
41. Perry verstappen & Cor van Wanrooij 39 449 mm 449 423 422        

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)