« terug naar wedstrijden
Grootst gevangen snoek: R. Poelwijk & M. Sannes 1126 mm
terug naar bovenkant van de pagina
Dutch Zander Masters 2022-2023 » Uitslag wedstrijd Fauna Hengelsport Zander Masters Haringvliet
Uitslag NKS Wedstrijd Fauna Hengelsport Zander Masters Haringvliet 25-09-2022
38 boten vingen in totaal 144 maatse snoekbaarzen (32 boten met vis)Nr | Team / vissers | Boot | Aantal | Millimeters |
---|---|---|---|---|
1. | Jakob Veenema & Lieuwe Brink | 2 | 7 | 4377 |
2. | Charles Roling & Mees Roling | 14 | 7 | 4350 |
3. | Werner Rits & Kris Steegen | 21 | 7 | 4336 |
4. | Jan Baar & Daan de Rijk | 1 | 7 | 4298 |
5. | Stobbe Erik & Jeroen Uitslag | 3 | 7 | 4167 |
6. | Björn Neve & Ray Cannas | 30 | 7 | 3955 |
7. | Wim Hak & Ben Oskam | 28 | 7 | 3924 |
8. | Uli Kösters & Thorsten Brunswicker | 20 | 7 | 3572 |
9. | Tom Kroon & Eric Marteijn | 11 | 7 | 3491 |
10. | Maurits Kuijs & Arno Hartgers | 39 | 7 | 3445 |
11. | René Lunenburg & Said el Felyani | 82 | 7 | 3329 |
12. | Deckx Kris & Geudens Heidi | 62 | 6 | 3309 |
13. | Arend van der Heijden & Bertino ter Maten | 32 | 5 | 2899 |
14. | Jaap Slotboom & Chris Koolwijk | 46 | 5 | 2417 |
15. | Peter Kirsch & Peter Kirsch | 13 | 4 | 2245 |
16. | arie van de camp & Perry Verstappen | 19 | 3 | 1947 |
17. | Tonny Roskam & Rob van den IJssel | 17 | 3 | 1509 |
18. | Fokke Kooistra & Martijn Reitsma | 6 | 3 | 1500 |
19. | Hans Ruigrok & Karl Olasz | 36 | 3 | 1399 |
20. | Rene Gouka & Ton Gouka | 18 | 3 | 1392 |
21. | Robert Xhofleer & René Theelen | 48 | 2 | 1297 |
22. | Sebastian Kirion & Arne Zocher | 4 | 2 | 1189 |
23. | Henk van Klaveren & Jeffrey van Bekkum | 71 | 2 | 1097 |
24. | R. Poelwijk & M. Sannes | 24 | 2 | 1083 |
25. | Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon | 26 | 2 | 1030 |
26. | Douwe Luurs & Karel Weber | 8 | 2 | 1019 |
27. | Christiaan Bertels & Pieter van Adrichem | 16 | 1 | 480 |
28. | Van Rossem Hans & Ton Kroezen | 110 | 1 | 477 |
29. | Gerben ter Reehorst & Mark Bonkestoter | 112 | 1 | 470 |
30. | Igor & Mike Hemprig * | 98 | 1 | 458 |
31. | Ron Heijne & Bob Molenaar | 7 | 1 | 441 |
32. | Bert Kalshoven & Koos van Velzen | 37 | 1 | 433 |
33. | johan vos & wim belckx | 22 | 0 | 0 |
34. | Jaap Uithol & Jan Uithol | 29 | 0 | 0 |
35. | Joeri Verhoef & Mark struijk | 57 | 0 | 0 |
36. | Goran Krnjic & Alex Erceg | 73 | 0 | 0 |
37. | Mario van Dijck & Wim van de Velde | 5 | 0 | 0 |
38. | Rene van de Vorstenbosch & Theo Wouters | 85 | 0 | 0 |
Grootste baars en snoek van deze wedstrijd
Grootst gevangen baars: johan vos & wim belckx 502 mmGrootst gevangen snoek: R. Poelwijk & M. Sannes 1126 mm
Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd
Nr | Vissers / team | Bootnr | Grootste | Lengte van gevangen vissen | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Werner Rits & Kris Steegen | 21 | 750 mm | 750 | 642 | 635 | 634 | 610 | 601 | 464 |
2. | Deckx Kris & Geudens Heidi | 62 | 732 mm | 732 | 579 | 551 | 497 | 476 | 474 | |
3. | arie van de camp & Perry Verstappen | 19 | 731 mm | 731 | 615 | 601 | ||||
4. | Jakob Veenema & Lieuwe Brink | 2 | 725 mm | 725 | 658 | 623 | 602 | 593 | 593 | 583 |
5. | Charles Roling & Mees Roling | 14 | 697 mm | 697 | 646 | 641 | 597 | 595 | 592 | 582 |
6. | Robert Xhofleer & René Theelen | 48 | 675 mm | 675 | 622 | |||||
7. | Arend van der Heijden & Bertino ter Maten | 32 | 672 mm | 672 | 637 | 630 | 498 | 462 | ||
8. | Jan Baar & Daan de Rijk | 1 | 663 mm | 663 | 636 | 635 | 605 | 600 | 589 | 570 |
9. | Björn Neve & Ray Cannas | 30 | 660 mm | 660 | 612 | 594 | 587 | 572 | 468 | 462 |
10. | Stobbe Erik & Jeroen Uitslag | 3 | 651 mm | 651 | 643 | 615 | 587 | 580 | 571 | 520 |
11. | Sebastian Kirion & Arne Zocher | 4 | 649 mm | 649 | 540 | |||||
12. | Wim Hak & Ben Oskam | 28 | 630 mm | 630 | 620 | 585 | 567 | 538 | 534 | 450 |
13. | Peter Kirsch & Peter Kirsch | 13 | 627 mm | 627 | 604 | 532 | 482 | |||
14. | R. Poelwijk & M. Sannes | 24 | 611 mm | 611 | 472 | |||||
15. | Uli Kösters & Thorsten Brunswicker | 20 | 603 mm | 603 | 580 | 507 | 502 | 486 | 450 | 444 |
16. | Tonny Roskam & Rob van den IJssel | 17 | 569 mm | 569 | 482 | 458 | ||||
17. | Henk van Klaveren & Jeffrey van Bekkum | 71 | 555 mm | 555 | 542 | |||||
18. | Maurits Kuijs & Arno Hartgers | 39 | 540 mm | 540 | 508 | 500 | 480 | 477 | 470 | 470 |
19. | Tom Kroon & Eric Marteijn | 11 | 530 mm | 530 | 512 | 503 | 498 | 492 | 485 | 471 |
20. | Douwe Luurs & Karel Weber | 8 | 527 mm | 527 | 492 | |||||
21. | René Lunenburg & Said el Felyani | 82 | 521 mm | 521 | 487 | 478 | 464 | 461 | 460 | 458 |
22. | Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon | 26 | 520 mm | 520 | 510 | |||||
23. | Fokke Kooistra & Martijn Reitsma | 6 | 507 mm | 507 | 505 | 488 | ||||
24. | Jaap Slotboom & Chris Koolwijk | 46 | 500 mm | 500 | 493 | 480 | 480 | 464 | ||
25. | Rene Gouka & Ton Gouka | 18 | 481 mm | 481 | 457 | 454 | ||||
26. | Hans Ruigrok & Karl Olasz | 36 | 480 mm | 480 | 479 | 440 | ||||
27. | Christiaan Bertels & Pieter van Adrichem | 16 | 480 mm | 480 | ||||||
28. | Van Rossem Hans & Ton Kroezen | 110 | 477 mm | 477 | ||||||
29. | Gerben ter Reehorst & Mark Bonkestoter | 112 | 470 mm | 470 | ||||||
30. | Igor & Mike Hemprig * | 98 | 458 mm | 458 | ||||||
31. | Ron Heijne & Bob Molenaar | 7 | 441 mm | 441 | ||||||
32. | Bert Kalshoven & Koos van Velzen | 37 | 433 mm | 433 |
terug naar bovenkant van de pagina
Seizoen 2017 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 29-01-2017 | informatie | uitslag | ||
2. Hollands Diep | 12-02-2017 | informatie | afgelast | ||
3. Oude Maas | 12-03-2017 | informatie | uitslag | ||
4. Hollands Diep | 26-03-2017 | informatie | uitslag | ||
5. Amer | 27-05-2017 | informatie | uitslag | ||
6. Lauwersmeer | 25-06-2017 | informatie | afgelast | ||
7. Lek | 03-09-2017 | informatie | uitslag | ||
8. Nieuwe Merwede | 10-09-2017 | informatie | uitslag | ||
9. IJssel | 24-09-2017 | informatie | afgelast | ||
10. Lauwersmeer | 01-10-2017 | informatie | uitslag | ||
11. Ijsel | 08-10-2017 | informatie | uitslag | ||
12. Reserve | 05-11-2017 | informatie | |||
13. Humminbird/Minn Kota Finale | 12-11-2017 | informatie | uitslag | ||
Stand NKS Lund Challenge 2017 |
Seizoen 2016 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-03-2016 | 20-03-2016 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 20-03-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
3. Hollandsdiep | 28-05-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
4. Nieuwe Merwede | 19-06-2016 | 26-06-2016 | informatie | uitslag | |
5. IJssel
Uitwijklocatie: |
04-09-2016 | 11-09-2016 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 25-09-2016 | 02-10-2016 | informatie | uitslag | |
7. Maas | 02-10-2016 | informatie | uitslag | ||
8. Amer | 09-10-2016 | 16-10-2016 | informatie | uitslag | |
9. uitwijk datum | 23-10-2016 | informatie | |||
10. Finale 2016 Andelse Maas | 13-11-2016 | 20-11-2016 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2016 |
Seizoen 2015 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 08-02-2015 | 15-02-2015 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 01-03-2015 | 08-03-2015 | informatie | uitslag | |
3. Haringvliet | 15-03-2015 | 22-03-2015 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 30-05-2015 | 07-06-2015 | informatie | uitslag | |
5. Nieuwe Merwede | 14-06-2015 | 28-06-2015 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 13-09-2015 | 20-09-2015 | informatie | uitslag | |
7. Nederrijn | 27-09-2015 | 04-10-2015 | informatie | uitslag | |
8. Amer | 11-10-2015 | 18-10-2015 | informatie | uitslag | |
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen | 15-11-2015 | 22-11-2015 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2015 |
Seizoen 2014 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 23-02-2014 | 09-03-2014 | informatie | uitslag | |
2. Maas | 16-03-2014 | 23-03-2014 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 31-05-2014 | 14-06-2014 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 29-06-2014 | 06-07-2014 | informatie | uitslag | |
5. Andelse Maas | 31-08-2014 | 07-09-2014 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 28-09-2014 | 05-10-2014 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 05-10-2014 | 12-10-2014 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak
Uitwijklocatie: |
19-10-2014 | 26-10-2014 | informatie | uitslag | |
9. Finale de amer | 09-11-2014 | 16-11-2014 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2014 |
Seizoen 2013 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet
Uitwijklocatie: |
03-02-2013 | 17-02-2013 | informatie | uitslag | |
2. de Maas | 17-03-2013 | 24-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 25-05-2013 | 01-06-2013 | informatie | uitslag | |
4. Gooimeer | 09-06-2013 | 15-06-2013 | informatie | uitslag | |
5. IJssel | 23-06-2013 | 30-06-2013 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 15-09-2013 | 22-09-2013 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 29-09-2013 | 06-10-2013 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak | 20-10-2013 | 27-10-2013 | informatie | afgelast | |
9. NKS Finale Hollands Diep | 01-12-2013 | 08-12-2013 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2013 |
Seizoen 2012 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 26-02-2012 | 04-03-2012 | informatie | uitslag | |
2. Volkerak | 10-03-2012 | 17-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 26-05-2012 | 03-06-2012 | informatie | uitslag | |
4. Afgedamde Maas | 10-06-2012 | 17-06-2012 | informatie | uitslag | |
5. Gooimeer | 24-06-2012 | 01-07-2012 | informatie | uitslag | |
6. Hollands Diep | 02-09-2012 | 16-09-2012 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 30-09-2012 | 21-10-2012 | informatie | uitslag | |
8. Lithse Ham | 04-11-2012 | 11-11-2012 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Nieuwe Merwede | 18-11-2012 | 25-11-2012 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2012 |
Seizoen 2011 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-02-2011 | 20-02-2011 | informatie | uitslag | |
2. Andelse Maas | 27-02-2011 | 06-03-2011 | informatie | uitslag | |
3. Volkerak | 20-03-2011 | 27-03-2011 | informatie | uitslag | |
4. Lauwersmeer | 29-05-2011 | 05-06-2011 | informatie | afgelast | |
5. Gooimeer | 12-06-2011 | 18-06-2011 | informatie | uitslag | |
6. Lek | 25-06-2011 | 02-07-2011 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 18-09-2011 | 25-09-2011 | informatie | uitslag | |
8. IJssel | 16-10-2011 | 23-10-2011 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Lauwersmeer | 06-11-2011 | 13-11-2011 | informatie | uitslag | |
Stand Hengelsporthuis Cup |
Seizoen 2010 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 21-03-2010 | 28-03-2010 | informatie | uitslag | |
2. Lauwersmeer | 06-06-2010 | informatie | uitslag | ||
3. Lek | 13-06-2010 | 20-06-2010 | informatie | uitslag | |
4. Fair for Lure en Fly | 04-09-2010 | 12-09-2010 | informatie | uitslag | |
5. Haringvliet | 19-09-2010 | 26-09-2010 | informatie | uitslag | |
6. Gooimeer | 03-10-2010 | 10-10-2010 | informatie | uitslag | |
7. Noordzeekanaal | 17-10-2010 | 24-10-2010 | informatie | uitslag | |
8. Hollands Diep | 07-11-2010 | 14-11-2010 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Oude Maas | 21-11-2010 | 28-11-2010 | informatie | uitslag | |
Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup |