Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2018 » Uitslag wedstrijd Humminbird Zander Masters Gooimeer Pennen

Uitslag NKS Wedstrijd Humminbird Zander Masters Gooimeer Pennen 10-06-2018

27 boten vingen in totaal 38 maatse snoekbaarzen (14 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 7 5024
2. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 37 6 3767
3. Peter Roeg & Henk Roos 26 4 2649
4. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 4 1931
5. Tom Kroon & Eric Marteijn 67 3 1891
6. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 4 1865
7. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 46 2 1299
8. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 1 751
9. Robert Xhofleer & Eric van Bemmel 48 1 745
10. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 1 650
11. Pieter Smit & Gerben Mul 27 1 530
12. Peter Gijzen & Erik Donker 2 1 474
13. Marcel Ates & Ed Beijeman 38 1 471
14. Arie van de Camp & Anton van Gammeren * 34 1 470
15. Igor Vucenic & Raymond Dekker 15 0 0
16. Patrick van Kleef & Jeroen Wolst 36 0 0
17. Charles Röling & Bart Röling 25 0 0
18. Robbert Poelwijk & Roelof Veltman 32 0 0
19. Paul Merkelbach * & Benjamin Plemp 6 0 0
20. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 0 0
21. Willem Beijeman & Dennis de Jong 17 0 0
22. Bjorn Neve & Ray Cannas 5 0 0
23. Bert Kalshoven & Koos van Velsen 13 0 0
24. Donny Potemans & Mark Tervoort 18 0 0
25. Wim Hak & Ben Oskam 1 0 0
26. Bas Halsema & Rob Kroezen 22 0 0
27. Rob Müller & Rene van Moorsel 68 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Er zijn geen baarzen gevangen
Grootst gevangen snoek: Chris Bloemert & Michel Ligthart 1013 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 46 847 mm 847 452          
2. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 774 mm 774 743 739 728 724 716 600
3. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 751 mm 751            
4. Peter Roeg & Henk Roos 26 750 mm 750 673 618 608      
5. Robert Xhofleer & Eric van Bemmel 48 745 mm 745            
6. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 37 720 mm 720 674 642 616 600 515  
7. Tom Kroon & Eric Marteijn 67 657 mm 657 639 595        
8. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 650 mm 650            
9. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 586 mm 586 462 451 432      
10. Pieter Smit & Gerben Mul 27 530 mm 530            
11. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 483 mm 483 474 458 450      
12. Peter Gijzen & Erik Donker 2 474 mm 474            
13. Marcel Ates & Ed Beijeman 38 471 mm 471            
14. Arie van de Camp & Anton van Gammeren * 34 470 mm 470            

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)