Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

NKS Lund Challenge 2012 » Totaalklassement NKS Lund Challenge 2012

Uitslag NKS seizoen

  Team / vissers Nr Sponsor
Tot.
1. Hendry Vis & Gerald Vierhout 7 Hengeldiscount Gigant Oldemarkt 3 4 2 20 17 12 2 2 62
2. Luc Coppens & Tom Bekaert 6 Lowrance-Evin 8 6 11 20 3 9 1 6 64
3. Chris Boxberger & Peter Engelen 78 IJsselsport/Technautic 11 2 3 8 12 16 9 3 64
4. Bert Degreave & Ludovic Arnaert 80 TEAM DECONINCK 4 1 19 20 10 4 15 1 74
5. Tom Kroon & Erik Marteijn 10 Loomis 40 3 9 20 5 10 11 9 107
6. Asjen Land & Chris Bloemert 48 Shimano/Zunnebeld 12 12 12 20 18 20 33 8 135
7. Wim Hak & Ben Oskam 12 Velthoven Hengelsport Haaften 40 24 32 20 9 1 6 13 145
8. Jan Boomsma & Herman Schuurman 15 shimano raven 30 29 4 20 4 29 19 10 145
9. Perry Verstappen & Rene v.d. Vorstenbosch 53 Fishing-Direct Hengelsport 14 23 26 20 21 8 39 11 162
10. Tjeerd van der Ploeg & Henk Tuinenga 2 Hengeldiscount Gigant Oldemarkt 2 14 16 20 38 36 7 33 166
11. Ron Heijne & Daud Kalschoven 4 18 40 40 4 1 2 25 40 170
12. Eric Peters & Pierre van Aalten 19 1 21 27 20 6 18 40 40 173
13. Klaas van Velzen & Marco van Velzen 8 6 40 40 3 11 26 26 21 173
14. Arie van de Camp & Theo Wouters 73 Bouwbedrijf Peter Peters 15 25 28 20 19 27 8 34 176
15. Roelof Veltman & Rob Hartog 71 Team IJsselsport 39 13 10* 20 28 7 20 40 177
16. Frank Wesker & Ulrich Kösters 17 Rutenbau Brüggemann 36 31 40 7 38 6 16 4 178
17. Ad van der Stel & Patrick van Drunen 81 40 22 50 9 8 17 38 15 199
18. Mannus Vierhout & Herman Vierhout 39 17 40 29 5 20 35 24 40 210
19. Maurits Kuijs & Arno Hartgers 27 Fishing-Direct Hengelsport 40 30 50 20 13 13 29 19 214
20. Jeroen Wensink & Harold Wildeboer 94 21 28 6 20 38 22 40 40 215
21. Jaap Uithol & Jan Uithol 3 Team Uithol 19 26 40 1 27 40 37 28 218
22. Douwe Luurs & Karel Weber 11 F3Flexitheek Friesland 40 39 40 20 14 3 40 26 222
23. Mario van Dyck & Koen Vervloesem 16 hengelsport dekock-HT- baits.@rt-baits 40 40 40 20* 50 11 4 23 228
24. Jörg Beeke & Kalle Saalmann 87 31 7 25 50 50 5 13* 50 231
25. Maikel Stegeman & Jeroen van Duijnhoven 28 I-Pilot Holder 10 8 24 20* 22 50 50 50 234
26. Willem Beijeman & Jelle Keus 18 www.dutchfishingguides.com 40 18* 5 6 50 40 50 30 239
27. Manuel Doulis & Fred Doldersum 25 35 40 18 20 23 28 40* 38 242
28. Steven Mets & Franky Bries 77 www.predaguide.be 13 11 33 20 38 50 50 29 244
29. Frans Schoofs & Gerbrand van Velzen 60 Lahr Hengelsport Utrecht 22 9* 40 50 16 31 40 37 245
30. Eppie Hoogstra & Jakob Veenema 9 www.lunkercity.nl 25* 38 40 20 38 32 40 16 249
31. Paul-Erik Haseloop & Rolf Haseloop 63 Gebr. Haseloop 40 15 35 20 50 33 28 35* 256
32. J. van den Bosch & T. van Minnen 62 Hengelsport Land Surhuisterveen 40 40 1 20 38 40 40 40 259
33. Peter Gijzen & Rinie Hofkens 26 Fauna Hengelsport / St.Croix 40 33 13* 20 38 39 50 36 269
34. Jan Henrik Koll & Roger Unsenos 112 50 50 34 20 38 14* 40 24 270
35. Hans Ruigrok & Marc Doornekamp 22 Pike Master Lures 23 40 17 50 50 24 50 18 272
36. Robbert Poelwijk & Jan Vos 1 Technautic-Humminbird/EVIN 7* 40 7 20 50 50 50 50 274
37. Markus Brill & Gerrit Broders 86 Shadland.de 40 40 40 20 38 15 50 31 274
38. Björn Neve & Jan Spil 51 40 34 40 20 50 40 27 25 276
39. Adrie van der Linden & Rob Luchies 31 Team Heko 40 10 40 20 50 40 40 40 280
40. Christiaan Bertels & Henk Bos 69 40 40 23 20* 38 40 40 40 281
41. Fred Verstrepen & Fernand Sannen 55 Fauna Hengelsport Raamsdonksveer 16 40 30 20 38 38 50 50 282
42. Marco Eimann & Andre Eimann 67 40 40 50 50 38 40* 18 7 283
43. Sven Vervloesem & Marc Dauwen 5 St. Croix/Hengelsport De Kock 29 5 40 50 50 50 36 27 287
44. Piet van Es & Jorim van Luik 29 Heko Dakbedekkingen H.I.Ambacht 40 19 50 50 50 25 17 40* 291
45. Gregor Pauly & René Lehrheuer 59 Vertikalangeln.com 5 40 50 20 38 50 40 50 293
46. Mark Tigchelaar & Anco van Dam 20 37* 36 22 10 38 50 50 50 293
47. Rob Breek & Johan Breek 21 34 40 40 50 38 50 30 12* 294
48. Cyriel Buntjens & Eddy de Rijck 30 Hengelsport De Kock/HT-Baits.com 40 40 50 20 50 50 35 14 299
49. Frank Doetsch & Patrice Pascolo 13 Camo-Tackle / Evin / Klop Watersport / AFT Rods 26 40 40 50 50 34 12 50 302
50. Leon Cramer & Ben van der Slot 57 PML/ Strike Pro Team 28 17 50 50 38 19 50 50 302
51. Marco Webbers & Mike Kruiswijk 75 33* 40 50 20 50 30 32 50 305
52. Vinus Bok & Diederik van de Molen 116 50 50 50 20 15 37 34 50 306
53. Josef Giesen & Christoph Hoppe 56 Illex/ASB Tackle.de 20 32 50 20 50 50 40* 50 312
54. Dirk de Jong & Ronald Brink 111 50 50 36 50 24* 50 5 50 315
55. Werner Lamers & Bram Lamers 74 50 40 40 20 26 50 50 50 326
56. Bert Kalshoven & Willie Stienezen 88 Woondecor 40 40 50 2* 50 50 50 50 332
57. Denys van Dinter & René Kobussen 90 24 50 50 50 50 50 50 17 341
58. Rob Muller & Rene van Moorsel 118 evin 50 50 50 50 2 40 50 50 342
59. Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon 100 www.dutchanglers.nl 9 35 50 50 50 50 50 50 344
60. Onno Teunissen & Ludo Wilmans 47 effe vissen 40 50 50 50 25 50 40 39 344
61. Dave Briers & Peter Teugels 91 27 27* 40 50 50 50 50 50 344
62. Gerben Mul & Ronald Raggers 122 Kneiterkoning 50 50 50 50 50 23 23 50 346
63. Bart Michels & Rens Schipper 44 Effevisse 40 50 50 50 7 50 50 50 347
64. Marcel Ates & Ronald Ates 70 40 50 8 50 50 50 50 50 348
65. Wesley Schaap & Sjouke van Velzen 110 Schapiemultiservices 50 50 40* 20 38 50 50 50 348
66. Thorsten Brehm & Ismail Sevinc 54 ASB-Tackle/Illex/PezonMichel 40 40 50 20 50 50 50 50 350
67. Robbert Poelwijk & Kees-Jan Blauw 132 technautic/evin 50 50 50 50 50 50 3 50 353
68. Cor van Wanrooij & Wim Clement 139 Fishing Direct Hengelsport 50 50 50 50 50 50 50 5 355
69. Bart van Asselt & Patrick van Asselt 96 50 40 15* 50 50 50 50 50 355
70. Ernst Vermeulen & Maikel Lambregts 23 Fishing-Direct Hengelsport 40 16 50 50 50 50 50 50 356
71. Ernst Vermeulen & Stefan van Ling 134 Fishing-Direct Hengelsport 50 50 50 50 50 50 10 50 360
72. Fred De Greef & Jean Marc Brison 82 Fox Rage/Alumacraft /IJsselsport 40 20 50 50 50 50 50 50 360
73. G.v.Lopik & N.v.Lopik 114 50 50 50 20 50 50 40 50 360
74. Luc Vermeerbergen & Mario Alaerts 41 40 40 40 50 50 40 50 50 360
75. Patrick de Jong & Arjan in 't Veld 121 50 50 50 50 50 21 40 50 361
76. Patrick de Ceuster & Luc Vermeerbergen 129 50 50 50 50 50 50 40 22 362
77. Johnny Kindt & Henri de Backer 61 Awa Shima by Sud Est Appats 32 40 50 50 50 40 50 50 362
78. Frans Schoofs & Robin Schoofs 131 Lahr Hengelsport Utrecht 50 50 50 50 50 50 14 50 364
79. Beert Hup & Michel Ligthart 105 50 50 14 50 50 50 50 50 364
80. Henk-Jan Liebrand & Rens Liebrand 115 50 50 50 20 50 50 50 50 370
81. Jelco Visser & Harry de Jong 108 ASPIUS hengel en watersport drachten 50 50 20 50 50 50 50 50 370
82. Mies Habraken & Twan v Berkel 102 team St Croix 50 50 50 20 50 50 50 50 370
83. Lieuwe Brink & Jelco Visser 142 50 50 50 50 50 50 50 20 370
84. Gerrit-Jan van der Vliet & Christian van Tilborg 113 50 50 50 20 50 50 50 50 370
85. Peter Roeg & Henk Roos 136 VD 100 50 50 50 50 50 50 21 50 371
86. Jan Mulder & Lieuwe Brink 109 50 50 21 50 50 50 50 50 371
87. Kieven Kevin & Kaldowski Daniel 133 50 50 50 50 50 50 22 50 372
88. Bert Kalshoven & Koos van Velsen 117 woondecor 50 50 50 50 38 40 50 50 378
89. Johan Vos & Kris Eysermens 52 38 40 50 50 50 50 50 50 378
90. Eric Bleijie & Gert Doek 97 50 40 40 50 50 50 50 50 380
91. Steffen Greubel & Andreas Schleier 95 50 40 50 50 50 50 40 50 380
92. Luc Weemaels & Michael Weemaels 93 ELCO - BELGUIM 40 40 50 50 50 50 50 50 380
93. Eedse Dijkstra & Erik visser 125 50 50 50 50 50 50 31 50 381
94. Jakob Bron & Gerrit Jagersma 106 50 50 31 50 50 50 50 50 381
95. Hans van Heeswijk & Twan Hellings 141 50 50 50 50 50 50 50 32 382
96. Sascha Könemann & Benjamin Vierhaus 64 50 37 50 50 50 50 50 50 387
97. S. Vonk & F. van der Heide 104 team honda 50 50 40* 50 50 50 50 50 390
98. Henk-Jan Huijgen & Lammert Terluin 76 40 50 50 50 50 50 50 50 390
99. Age Nielsen & Erwin Zuijdam 68 Nipro Hengelsport 40 50 50 50 50 50 50 50 390
100. Mario Stam & Jan Versteeg 58 40 50 50 50 50 50 50 50 390
101. Jelte Bouma & Johan iedema 107 50 50 40 50 50 50 50 50 390
102. Eric Smits & Marcell Binnekamp 92 Hotspot - Evin 40 50 50 50 50 50 50 50 390
103. Jurgen Pelsmaeker & Marijn Toers Bijns 89 40 50 50 50 50 50 50 50 390
104. Jelle Keus & Ed Beijeman 137 50 50 50 50 50 50 40 50 390
105. Geert van den Bosch & Doutzen 103 50 50 40 50 50 50 50 50 390
106. Jaap Janssen & Ronald van Halen 101 50 50 40 50 50 50 50 50 390
107. Klaas Huitema & Jelle Deinum 99 50 50 40 50 50 50 50 50 390
108. Markus Ploch & Adrian Drzymalla 120 50 50 50 50 50 40 50 50 390
109. Henk van Kleef & Tom van Kleef 140 50 50 50 50 50 50 50 40 390
110. Eric Smits & Marc Schonewille 123 EVIN - HOTSPOT 50 50 50 50 50 40 50 50 390
111. Peter Seinen & Peter Bootsma 85 40 50 50 50 50 50 50 50 390
112. Schultes Frank & Rehann Markus 84 ASB Tackle 40 50 50 50 50 50 50 50 390
113. Michael Böckmann & Fabian Dapper 127 Sniper-Fishing-Team 50 50 50 50 50 50 40 50 390
114. Dirk Rolfes & Michael Funk 128 50 50 50 50 50 50 40 50 390
115. Christian Temminghoff & Matthias 143 50 50 50 50 50 50 50 40 390
116. Philippe Neuville & Carlo Vanni 98 Zander Fishing Team/ ZFT 50 40* 50 50 50 50 50 50 390

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)