Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

NKS Lund Challenge 2013 » Totaalklassement NKS Lund Challenge 2013

Uitslag NKS seizoen

  Team / vissers Nr Sponsor
Tot.
1. Luc Coppens & Jeremy Staverman 3 Westin/Lowrance 13 12 9 3 5 5 18   65
2. Wim Hak & Ben Oskam 8 Fishing-Direct 5 18 10 11 4 6 23   77
3. Tjeerd v/d Ploeg & Henk Tuinenga 10 Hengeldiscount Gigant Oldemarkt 11 3 4 23 6 4 27   78
4. Chris Bloemert & Misha Habekotte 77 shimano/zunnebeld 24 20 1 27 3 2* 7   84
5. Hendry Vis & Gerald Vierhout 2 Hengeldiscount gigant Oldemarkt 32 6 31 18 1 1 1*   90
6. Perry Verstappen & Rene v.d. Vorstenbosch 9 Fishing-Direct 1 19 26 8 2 34 6   96
7. Jan Boomsma & Herman Schuurman 7 shimano/raven 7 1 20 2 20 40 14   104
8. Sven Vervloesm & Marc Dauwen 41 De kock/St croix/@rt baits 19 10 5 14 24 13 21   106
9. Uli Kösters & Frank Wesker 11 37 33 3 7 35 29* 8   152
10. Frank Doetsch & Josef Giesen 47 ASB TACKLE 27 17 37 15 14 11 35   156
11. Eric Peters & Pierre van Aalten 15 Hengelsport Hennie Kruidenier 22 4 6 24 25 38 40   159
12. Klaas van Velzen & Marco van Velzen 12 40 33 18 5 18 40 5   159
13. Tom Kroon & Erik Marteijn 5 20 7 39 22 22 26 30   166
14. Douwe Luurs & Hendrik Kok 22 F3 Flexitheek Friesland 30* 33 34 17 35 15 3   167
15. Thorsten Brunswicker & Marcin Chyla 75 Perfect Catch 16 33 40 4 13 23 40   169
16. Chris Boxberger & Peter Engelen 1 ijsselsport/Technautic/Sempe' fishing rods 6 33 50 38 35 16 2   180
17. Robert Poelwijk & Jan Vos 36 Technautic/EVIN 17 5 16 28 35 40 40   181
18. Lieuwe Brink & Jelco Visser 56 18 33 21 38 11 40 20   181
19. Jakob Veenema & Eppie Hoogstra 30 lunkercity.nl 9 33 33 38* 23 33 13   182
20. Willem Beijeman & Jelle Keus 26 www.dutchfishingguides.nl 40* 11 22 13 16 40 40   182
21. Jaap Uithol & Jan Uithol 20 team uithol 40 33 11 38 35 18 10   185
22. Ron Heijne & Daud Kalschoven 13 23 33 40 26 12 12 40   186
23. Ad van der Stel & Patrick van Drunen 17 14 22 19 38 35 36 22   186
24. Roelof Veltman & Rob Hartog 16 Team IJsselsport 40 23 7* 25 35 28 40   198
25. Markus Brill & Gerrit Broders 35 www.shadland.de 33 33 24 12* 21 40 40   203
26. Maurits Kuijs & Arno Hartgers 19 WWW.BRIGHTBAITS.COM / Fishing-Direct Hengelsport 12 9 40 50 50 8 50   219
27. Mannus Vierhout & Herman Vierhout 21 40 14 40 38 35 27 25   219
28. Frans Schoofs & Gerbrand van Velzen 28 8 33 29* 38 50 40 24   222
29. Manuel Doulis & Fred Doldersum 27 40 33 23 21 35 30 40   222
30. Wesley Schaap & Sjouke van Velzen 72 Schapiemultiservices 40 13 17* 38 35 40 40   223
31. Mario Van Dyck & Koen Vervloesem 23 hengelsport dekock@art-baits 40 2 50 50 50 7 29   228
32. Arie van de Camp & Theo Wouters 14 alumacraft - Vanclaes trailers 3 50 28 38 50 40 19   228
33. Bas Halsema & Mats de Boer 65 28 33 40 38 50 9 38   236
34. Mark Tigchelaar & Arnold Bilijam 120 50 50 50 50 8 20 9   237
35. Roger Unsenos & Jan Henrik Koll 38 Angelcenter Schroll 40 33 36* 50 35 40 4   238
36. Christiaan Bertels & Henk Bos 40 www.vissenmetchris.nl 40 33 40 38 19 40 28   238
37. Peter Gijzen & Rinie Hofkens 34 fauna hengelsport / St Croix 31 33* 32 38 50 40 15   239
38. Johan Vos & Bart Van Dijck 60 Vos-interieur 4 33 15 38 50 50 50   240
39. Bjorn Neve & Jan Spil 37 40 50 12 38 50 39 11   240
40. Bert Kalshoven & Koos van Velsen 55 woondecor 39 50 40* 16 17 40 40   242
41. Jakob Bron & Hans Scholte 108 50 50 38 10 15 40 40*   243
42. Eric Smits & Marco Schonrwille 68 EVIN 15 33 50 6 50 40 50   244
43. J van den Bosch & T van Minnen 32 hengelsport H land te Surhuisterveen 35 33 35 19* 50 37 36   245
44. Marco Eimann & Andre Eimann 42 36 21 27 50 35 40 40   249
45. Dirk de Jong & Michel Ligthart 121 50 50 50 50 7 10 37   254
46. Nico Van Dessel & Ben Roevens 66 Roby Fish 38 33 40 38 35 21 50   255
47. Rob Breek & Johan Breek 49 40 33 14 38 50 31 50   256
48. Michael Funk & Sylvia Funk 78 21 8 40 50 50 50 40   259
49. Bart Michels & Rens Schipper 115 Effevisse 50 50 50 1 10 50 50   261
50. Paul-Erik Haseloop & Arend Rosema 59 Rosema gebruikte bouwmaterialen 40 33 40 38 35 25 50   261
51. Piet van Es & Jorim van Luik 43 Heko Dakbedekkingen H.I.Ambacht 40 33 50 50 50 14 26   263
52. Luc Vermeerbergen & Patrick de Ceuster 57 40 50 50 38 9 40* 40   267
53. Marcel ates & Ronald ates 86 50 33 8 38 50 50 40   269
54. Onno Teunissen & Ludo Wilmans 79 effe vissen 40 50 50 9 35 50 39   273
55. Jean-marc Brison & Johnny Kindt 53 SUD-EST-APPATS/LUNDBOATS.EU 2 50 50 38 50 35 50   275
56. Kalle Saalmann & Pascal Zimmer 74 40* 50 50 50 50 24 12   276
57. Jeroen Wensink & Harold Wildeboer 18 40 50 2 38 50 50 50   280
58. Cyriel Buntjens & Eddy de Rijck 50 Hengelsport De Kock 40 33 50 50 50 40 17   280
59. Dirk Ehlert & Alexander Gewers 131 50 50 50 50 50 3* 33   286
60. Hans Ruigrok & Jeroen Wolst 132 Pike Master Lures 50 50 50 50 50 22 16   288
61. Eric Planting & Edwin Bolhuis 67 25 15 50 50 50 50 50   290
62. Mike Kruiswijk & Marco Webbers 46 40 16 40 50 50 50 50   296
63. Bernhard Kowalczyk & Gerwin Hermandung 99 Team B+G Fishing 50 33 40 38 35 50 50   296
64. Dave Briers & Peter Teugels 83 10 50 50 50 50 50 40*   300
65. Beert hup & Gerrit hup 122 50 50 50 50 35 17 50   302
66. Gerard van Klompenburg & Patrick van Asselt 107 Klompenburg Timmerwerken 50 50 13 50 50 50 50   313
67. Gerjan van Lopik & Nico van Lopik 101 AmeezingWeb Fishing 50 33 40 50 50 40 50   313
68. Adrie v/d Linden & Rob Luchies 39 team heko 40 33 50 50 50 40 50   313
69. Eedse Dijkstra & Erik Visser 52 www.poask.nl 40 33 40 50 50 50 50   313
70. Christian Temminghoff & Matthias Balzer 82 40 33 50 50 50 40 50   313
71. Remco Porsius & Mark van IJs 105 50 50 40 38 35 50 50   313
72. Eedse Dijkstra & Yair Nauta 112 50 50 50 38 35 50 40   313
73. Rob Muller & Rene van Moorsel 62 40 50 50 38* 50 50 40   318
74. Rob van Leerdam & Hans van Leerdam 126 team baitbrothers 50 50 50 50 50 19 50   319
75. Kalle Saalman & Jorg Beeke 118 50 50 50 20 50 50 50   320
76. Sebastian Kirion & Daniel Kirion 76 40 50 50 50 50 50 31   321
77. Daniel Kaldowski & Pierre Johnen 98 50 33 50 50 50 40 50   323
78. Ton Sluis & Peter van de Coolwijk 51 40 33 50 50 50 50 50   323
79. Eckehard Götze & Klaus-peter Würschem 134 50 50 50 50 50 40 34   324
80. Maarten Hamelijnck & Ronald Raggers 71 34 50 50 50 50 50 40   324
81. Mark Tigchelaar & Anco van Dam 111 50 50 25 50 50 50 50   325
82. Vinus Bok & Diederik van der Molen 92 50 50 50 50 35 40 50   325
83. Markus Schulte & Markus Ehling 64 26 50 50 50 50 50 50   326
84. Jörg Beeke & Patrick Thieken 73 29 50 50 50 50 50 50   329
85. Bart van Asselt & Wilfred van Asselt 104 50 50 30 50 50 50 50   330
86. m.deelstra & t.coppens 124 50 50 50 50 50 40 40*   330
87. Jogy Beeke & Markus Schulte 133 50 50 50 50 50 32 50   332
88. Marco Webbers & Gertjan Bergacker 139 handy's 50 50 50 50 50 50 32   332
89. Henk van kleef & Tom van kleef 97 Paradise fishing gambia 50 33 50 50 50 50 50   333
90. Mark Tigchelaar & Marco Groenenberg 96 50 33 50 50 50 50 50   333
91. Peter Roeg & M de groot 100 50 33 50 50 50 50 50   333
92. Eric Bleijie & Gert doek 102 van der wal Hengelsport Hoogeveen 50 50 40 50 50 50 50   340
93. Gerrit Jagersma & Harry de Jong 103 www.aspius hengel en watersport (verticalen.nl) en aspiuswebshop.nl 50 50 40 50 50 50 50   340
94. Beert Hup & Johan Keijzer 84 40 50 50 50 50 50 50   340
95. Jaaouanni Naïm & Cantillon cedric 91 50 50 50 50 50 50 40   340
96. Fernand Sannen & Frans Sannen 54 FAUNA Hengelsport Raamsdonksveer 40 50 50 50 50 50 50   340
97. Jaap Janssen & Ronald van Halen 106 50 50 40 50 50 50 50   340
98. Nick Verkerk & Kees van Vliet 141 Tante Jet 50 50 50 50 50 50 40*   340
99. Gregor Pauly & René Lehrheuer 123 www.vertikalangeln.com 50 50 50 50 50 40 50   340
100. Michael Böckmann & Bianca Rempe 125 Sniper Fishing Team 50 50 50 50 50 40 50   340
101. Robin Klippel & Rinus Klippel 128 50 50 50 50 50 40 50   340
102. Gerard Roosloot & Erik Roosloot 130 50 50 50 50 50 40* 50   340
103. Wouter Bolten & Arjen Smits 127 50 50 50 50 50 40 50   340
104. Jaaouani & Cantillon 58 40 50 50 50 50 50 50   340
105. Robbie Smeets & Danny Damen 69 40 50 50 50 50 50 50   340
106. Sascha Könemann & Benjamin Vierhaus 63 40 50 50 50 50 50 50   340
107. Malte Brüning & Benjamin Hoffmann 61 40 50 50 50 50 50 50   340
108. Hans van Heeswijk & Twan Hellings 70 van Heeswijk Sportprijzen Schijndel 40 50 50 50 50 50 50   340
109. Kevin Kieven & Daniel Kaldowski 81 40 50 50 50 50 50 50   340
110. Dirk Elsinga & Eddy Hoekstra 109 50 50 40 50 50 50 50   340

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)