« terug naar wedstrijden
NKS Lund Challenge 2013 » Totaalklassement NKS Lund Challenge 2013
Uitslag NKS seizoen
Team / vissers | Nr | Sponsor |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tot. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luc Coppens & Jeremy Staverman | 3 | Westin/Lowrance | 15 | 12 | 9 | 3 | 5 | 4 | 14 | 62 | |
2. | Tjeerd v/d Ploeg & Henk Tuinenga | 10 | Hengeldiscount Gigant Oldemarkt | 4 | 3 | 4 | 23 | 6 | 5 | 28 | 73 | |
3. | Chris Bloemert & Misha Habekotte | 77 | shimano/zunnebeld | 21 | 20 | 1 | 27 | 3 | 2* | 6 | 80 | |
4. | Hendry Vis & Gerald Vierhout | 2 | Hengeldiscount gigant Oldemarkt | 27 | 6 | 31 | 18 | 1 | 1 | 1* | 85 | |
5. | Wim Hak & Ben Oskam | 8 | Fishing-Direct | 6 | 18 | 10 | 11 | 4 | 17 | 26 | 92 | |
6. | Sven Vervloesm & Marc Dauwen | 41 | De kock/St croix/@rt baits | 17 | 10 | 5 | 14 | 24 | 8 | 15 | 93 | |
7. | Perry Verstappen & Rene v.d. Vorstenbosch | 9 | Fishing-Direct | 1 | 19 | 26 | 8 | 2 | 34 | 5 | 95 | |
8. | Jan Boomsma & Herman Schuurman | 7 | shimano/raven | 11 | 1 | 20 | 2 | 20 | 35 | 11 | 100 | |
9. | Uli Kösters & Frank Wesker | 11 | 30 | 33 | 3 | 7 | 35 | 29* | 9 | 146 | ||
10. | Klaas van Velzen & Marco van Velzen | 12 | 35 | 33 | 18 | 5 | 18 | 35 | 3 | 147 | ||
11. | Tom Kroon & Erik Marteijn | 5 | 19 | 7 | 35 | 22 | 22 | 14 | 30 | 149 | ||
12. | Douwe Luurs & Hendrik Kok | 22 | F3 Flexitheek Friesland | 23* | 33 | 34 | 17 | 35 | 15 | 4 | 161 | |
13. | Frank Doetsch & Josef Giesen | 47 | ASB TACKLE | 25 | 17 | 35 | 15 | 14 | 20 | 35 | 161 | |
14. | Eric Peters & Pierre van Aalten | 15 | Hengelsport Hennie Kruidenier | 34 | 4 | 6 | 24 | 25 | 35 | 35 | 163 | |
15. | Willem Beijeman & Jelle Keus | 26 | www.dutchfishingguides.nl | 35* | 11 | 22 | 13 | 16 | 35 | 35 | 167 | |
16. | Robert Poelwijk & Jan Vos | 36 | Technautic/EVIN | 14 | 5 | 16 | 28 | 35 | 35 | 35 | 168 | |
17. | Lieuwe Brink & Jelco Visser | 56 | 13 | 33 | 21 | 35 | 11 | 35 | 21 | 169 | ||
18. | Jaap Uithol & Jan Uithol | 20 | team uithol | 35 | 33 | 11 | 35 | 35 | 12 | 10 | 171 | |
19. | Thorsten Brunswicker & Marcin Chyla | 75 | Perfect Catch | 29 | 33 | 35 | 4 | 13 | 24 | 35 | 173 | |
20. | Chris Boxberger & Peter Engelen | 1 | ijsselsport/Technautic/Sempe' fishing rods | 8 | 33 | 50 | 35 | 35 | 11 | 2 | 174 | |
21. | Ad van der Stel & Patrick van Drunen | 17 | 16 | 22 | 19 | 35 | 35 | 35 | 17 | 179 | ||
22. | Ron Heijne & Daud Kalschoven | 13 | 35 | 33 | 35 | 26 | 12 | 10 | 35 | 186 | ||
23. | Roelof Veltman & Rob Hartog | 16 | Team IJsselsport | 35 | 23 | 7* | 25 | 35 | 28 | 35 | 188 | |
24. | Jakob Veenema & Eppie Hoogstra | 30 | lunkercity.nl | 9 | 33 | 33 | 35* | 23 | 33 | 25 | 191 | |
25. | Markus Brill & Gerrit Broders | 35 | www.shadland.de | 35 | 33 | 24 | 12* | 21 | 35 | 35 | 195 | |
26. | Mannus Vierhout & Herman Vierhout | 21 | 35 | 14 | 35 | 35 | 35 | 27 | 18 | 199 | ||
27. | Wesley Schaap & Sjouke van Velzen | 72 | Schapiemultiservices | 35 | 13 | 17* | 35 | 35 | 35 | 35 | 205 | |
28. | Manuel Doulis & Fred Doldersum | 27 | 35 | 33 | 23 | 21 | 35 | 30 | 35 | 212 | ||
29. | Mario Van Dyck & Koen Vervloesem | 23 | hengelsport dekock@art-baits | 35 | 2 | 50 | 50 | 50 | 6 | 22 | 215 | |
30. | Arie van de Camp & Theo Wouters | 14 | alumacraft - Vanclaes trailers | 3 | 50 | 28 | 35 | 50 | 35 | 16 | 217 | |
31. | Maurits Kuijs & Arno Hartgers | 19 | WWW.BRIGHTBAITS.COM / Fishing-Direct Hengelsport | 7 | 9 | 35 | 50 | 50 | 18 | 50 | 219 | |
32. | Frans Schoofs & Gerbrand van Velzen | 28 | 12 | 33 | 29* | 35 | 50 | 35 | 27 | 221 | ||
33. | Christiaan Bertels & Henk Bos | 40 | www.vissenmetchris.nl | 35 | 33 | 35 | 35 | 19 | 35 | 29 | 221 | |
34. | Bert Kalshoven & Koos van Velsen | 55 | woondecor | 35 | 50 | 35* | 16 | 17 | 35 | 35 | 223 | |
35. | Bjorn Neve & Jan Spil | 37 | 35 | 50 | 12 | 35 | 50 | 35 | 12 | 229 | ||
36. | Roger Unsenos & Jan Henrik Koll | 38 | Angelcenter Schroll | 35 | 33 | 35* | 50 | 35 | 35 | 7 | 230 | |
37. | Jakob Bron & Hans Scholte | 108 | 50 | 50 | 35 | 10 | 15 | 35 | 35* | 230 | ||
38. | Bas Halsema & Mats de Boer | 65 | 24 | 33 | 35 | 35 | 50 | 19 | 35 | 231 | ||
39. | Marco Eimann & Andre Eimann | 42 | 28 | 21 | 27 | 50 | 35 | 35 | 35 | 231 | ||
40. | Mark Tigchelaar & Arnold Bilijam | 120 | 50 | 50 | 50 | 50 | 8 | 16 | 8 | 232 | ||
41. | Peter Gijzen & Rinie Hofkens | 34 | fauna hengelsport / St Croix | 32 | 33* | 32 | 35 | 50 | 35 | 20 | 237 | |
42. | Johan Vos & Bart Van Dijck | 60 | Vos-interieur | 5 | 33 | 15 | 35 | 50 | 50 | 50 | 238 | |
43. | Eric Smits & Marco Schonrwille | 68 | EVIN | 18 | 33 | 50 | 6 | 50 | 35 | 50 | 242 | |
44. | J van den Bosch & T van Minnen | 32 | hengelsport H land te Surhuisterveen | 35 | 33 | 35 | 19* | 50 | 35 | 35 | 242 | |
45. | Nico Van Dessel & Ben Roevens | 66 | Roby Fish | 33 | 33 | 35 | 35 | 35 | 23 | 50 | 244 | |
46. | Michael Funk & Sylvia Funk | 78 | 20 | 8 | 35 | 50 | 50 | 50 | 35 | 248 | ||
47. | Rob Breek & Johan Breek | 49 | 35 | 33 | 14 | 35 | 50 | 31 | 50 | 248 | ||
48. | Dirk de Jong & Michel Ligthart | 121 | 50 | 50 | 50 | 50 | 7 | 7 | 35 | 249 | ||
49. | Luc Vermeerbergen & Patrick de Ceuster | 57 | 35 | 50 | 50 | 35 | 9 | 35* | 35 | 249 | ||
50. | Paul-Erik Haseloop & Arend Rosema | 59 | Rosema gebruikte bouwmaterialen | 35 | 33 | 35 | 35 | 35 | 26 | 50 | 249 | |
51. | Piet van Es & Jorim van Luik | 43 | Heko Dakbedekkingen H.I.Ambacht | 35 | 33 | 50 | 50 | 50 | 9 | 23 | 250 | |
52. | Bart Michels & Rens Schipper | 115 | Effevisse | 50 | 50 | 50 | 1 | 10 | 50 | 50 | 261 | |
53. | Marcel ates & Ronald ates | 86 | 50 | 33 | 8 | 35 | 50 | 50 | 35 | 261 | ||
54. | Onno Teunissen & Ludo Wilmans | 79 | effe vissen | 35 | 50 | 50 | 9 | 35 | 50 | 35 | 264 | |
55. | Jeroen Wensink & Harold Wildeboer | 18 | 35 | 50 | 2 | 35 | 50 | 50 | 50 | 272 | ||
56. | Jean-marc Brison & Johnny Kindt | 53 | SUD-EST-APPATS/LUNDBOATS.EU | 2 | 50 | 50 | 35 | 50 | 35 | 50 | 272 | |
57. | Cyriel Buntjens & Eddy de Rijck | 50 | Hengelsport De Kock | 35 | 33 | 50 | 50 | 50 | 35 | 19 | 272 | |
58. | Hans Ruigrok & Jeroen Wolst | 132 | Pike Master Lures | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 13 | 13 | 276 | |
59. | Kalle Saalmann & Pascal Zimmer | 74 | 35* | 50 | 50 | 50 | 50 | 25 | 24 | 284 | ||
60. | Dirk Ehlert & Alexander Gewers | 131 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 3* | 33 | 286 | ||
61. | Mike Kruiswijk & Marco Webbers | 46 | 35 | 16 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 286 | ||
62. | Eric Planting & Edwin Bolhuis | 67 | 22 | 15 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 287 | ||
63. | Bernhard Kowalczyk & Gerwin Hermandung | 99 | Team B+G Fishing | 50 | 33 | 35 | 35 | 35 | 50 | 50 | 288 | |
64. | Dave Briers & Peter Teugels | 83 | 10 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35* | 295 | ||
65. | Eedse Dijkstra & Erik Visser | 52 | www.poask.nl | 35 | 33 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 303 | |
66. | Christian Temminghoff & Matthias Balzer | 82 | 35 | 33 | 50 | 50 | 50 | 35 | 50 | 303 | ||
67. | Gerjan van Lopik & Nico van Lopik | 101 | AmeezingWeb Fishing | 50 | 33 | 35 | 50 | 50 | 35 | 50 | 303 | |
68. | Adrie v/d Linden & Rob Luchies | 39 | team heko | 35 | 33 | 50 | 50 | 50 | 35 | 50 | 303 | |
69. | Rob Muller & Rene van Moorsel | 62 | 35 | 50 | 50 | 35* | 50 | 50 | 35 | 305 | ||
70. | Eedse Dijkstra & Yair Nauta | 112 | 50 | 50 | 50 | 35 | 35 | 50 | 35 | 305 | ||
71. | Remco Porsius & Mark van IJs | 105 | 50 | 50 | 35 | 35 | 35 | 50 | 50 | 305 | ||
72. | Beert hup & Gerrit hup | 122 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 21 | 50 | 306 | ||
73. | Gerard van Klompenburg & Patrick van Asselt | 107 | Klompenburg Timmerwerken | 50 | 50 | 13 | 50 | 50 | 50 | 50 | 313 | |
74. | Sebastian Kirion & Daniel Kirion | 76 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 31 | 316 | ||
75. | Ton Sluis & Peter van de Coolwijk | 51 | 35 | 33 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 318 | ||
76. | Daniel Kaldowski & Pierre Johnen | 98 | 50 | 33 | 50 | 50 | 50 | 35 | 50 | 318 | ||
77. | Eckehard Götze & Klaus-peter Würschem | 134 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 34 | 319 | ||
78. | Kalle Saalman & Jorg Beeke | 118 | 50 | 50 | 50 | 20 | 50 | 50 | 50 | 320 | ||
79. | m.deelstra & t.coppens | 124 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 35* | 320 | ||
80. | Maarten Hamelijnck & Ronald Raggers | 71 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 320 | ||
81. | Vinus Bok & Diederik van der Molen | 92 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 35 | 50 | 320 | ||
82. | Rob van Leerdam & Hans van Leerdam | 126 | team baitbrothers | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 22 | 50 | 322 | |
83. | Mark Tigchelaar & Anco van Dam | 111 | 50 | 50 | 25 | 50 | 50 | 50 | 50 | 325 | ||
84. | Jörg Beeke & Patrick Thieken | 73 | 26 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 326 | ||
85. | Bart van Asselt & Wilfred van Asselt | 104 | 50 | 50 | 30 | 50 | 50 | 50 | 50 | 330 | ||
86. | Markus Schulte & Markus Ehling | 64 | 31 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 331 | ||
87. | Marco Webbers & Gertjan Bergacker | 139 | handy's | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 32 | 332 | |
88. | Jogy Beeke & Markus Schulte | 133 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 32 | 50 | 332 | ||
89. | Mark Tigchelaar & Marco Groenenberg | 96 | 50 | 33 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 333 | ||
90. | Henk van kleef & Tom van kleef | 97 | Paradise fishing gambia | 50 | 33 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 333 | |
91. | Peter Roeg & M de groot | 100 | 50 | 33 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 333 | ||
92. | Eric Bleijie & Gert doek | 102 | van der wal Hengelsport Hoogeveen | 50 | 50 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | |
93. | Gerrit Jagersma & Harry de Jong | 103 | www.aspius hengel en watersport (verticalen.nl) en aspiuswebshop.nl | 50 | 50 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | |
94. | Beert Hup & Johan Keijzer | 84 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | ||
95. | Jaaouanni Naïm & Cantillon cedric | 91 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 335 | ||
96. | Fernand Sannen & Frans Sannen | 54 | FAUNA Hengelsport Raamsdonksveer | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | |
97. | Jaap Janssen & Ronald van Halen | 106 | 50 | 50 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | ||
98. | Nick Verkerk & Kees van Vliet | 141 | Tante Jet | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35* | 335 | |
99. | Gregor Pauly & René Lehrheuer | 123 | www.vertikalangeln.com | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 50 | 335 | |
100. | Michael Böckmann & Bianca Rempe | 125 | Sniper Fishing Team | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 50 | 335 | |
101. | Robin Klippel & Rinus Klippel | 128 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 50 | 335 | ||
102. | Gerard Roosloot & Erik Roosloot | 130 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35* | 50 | 335 | ||
103. | Wouter Bolten & Arjen Smits | 127 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 35 | 50 | 335 | ||
104. | Jaaouani & Cantillon | 58 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | ||
105. | Robbie Smeets & Danny Damen | 69 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | ||
106. | Sascha Könemann & Benjamin Vierhaus | 63 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | ||
107. | Malte Brüning & Benjamin Hoffmann | 61 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | ||
108. | Hans van Heeswijk & Twan Hellings | 70 | van Heeswijk Sportprijzen Schijndel | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | |
109. | Kevin Kieven & Daniel Kaldowski | 81 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 | ||
110. | Dirk Elsinga & Eddy Hoekstra | 109 | 50 | 50 | 35 | 50 | 50 | 50 | 50 | 335 |
Seizoen 2017 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 29-01-2017 | informatie | uitslag | ||
2. Hollands Diep | 12-02-2017 | informatie | afgelast | ||
3. Oude Maas | 12-03-2017 | informatie | uitslag | ||
4. Hollands Diep | 26-03-2017 | informatie | uitslag | ||
5. Amer | 27-05-2017 | informatie | uitslag | ||
6. Lauwersmeer | 25-06-2017 | informatie | afgelast | ||
7. Lek | 03-09-2017 | informatie | uitslag | ||
8. Nieuwe Merwede | 10-09-2017 | informatie | uitslag | ||
9. IJssel | 24-09-2017 | informatie | afgelast | ||
10. Lauwersmeer | 01-10-2017 | informatie | uitslag | ||
11. Ijsel | 08-10-2017 | informatie | uitslag | ||
12. Reserve | 05-11-2017 | informatie | |||
13. Humminbird/Minn Kota Finale | 12-11-2017 | informatie | uitslag | ||
Stand NKS Lund Challenge 2017 |
Seizoen 2016 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-03-2016 | 20-03-2016 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 20-03-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
3. Hollandsdiep | 28-05-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
4. Nieuwe Merwede | 19-06-2016 | 26-06-2016 | informatie | uitslag | |
5. IJssel
Uitwijklocatie: |
04-09-2016 | 11-09-2016 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 25-09-2016 | 02-10-2016 | informatie | uitslag | |
7. Maas | 02-10-2016 | informatie | uitslag | ||
8. Amer | 09-10-2016 | 16-10-2016 | informatie | uitslag | |
9. uitwijk datum | 23-10-2016 | informatie | |||
10. Finale 2016 Andelse Maas | 13-11-2016 | 20-11-2016 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2016 |
Seizoen 2015 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 08-02-2015 | 15-02-2015 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 01-03-2015 | 08-03-2015 | informatie | uitslag | |
3. Haringvliet | 15-03-2015 | 22-03-2015 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 30-05-2015 | 07-06-2015 | informatie | uitslag | |
5. Nieuwe Merwede | 14-06-2015 | 28-06-2015 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 13-09-2015 | 20-09-2015 | informatie | uitslag | |
7. Nederrijn | 27-09-2015 | 04-10-2015 | informatie | uitslag | |
8. Amer | 11-10-2015 | 18-10-2015 | informatie | uitslag | |
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen | 15-11-2015 | 22-11-2015 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2015 |
Seizoen 2014 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 23-02-2014 | 09-03-2014 | informatie | uitslag | |
2. Maas | 16-03-2014 | 23-03-2014 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 31-05-2014 | 14-06-2014 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 29-06-2014 | 06-07-2014 | informatie | uitslag | |
5. Andelse Maas | 31-08-2014 | 07-09-2014 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 28-09-2014 | 05-10-2014 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 05-10-2014 | 12-10-2014 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak
Uitwijklocatie: |
19-10-2014 | 26-10-2014 | informatie | uitslag | |
9. Finale de amer | 09-11-2014 | 16-11-2014 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2014 |
Seizoen 2013 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet
Uitwijklocatie: |
03-02-2013 | 17-02-2013 | informatie | uitslag | |
2. de Maas | 17-03-2013 | 24-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 25-05-2013 | 01-06-2013 | informatie | uitslag | |
4. Gooimeer | 09-06-2013 | 15-06-2013 | informatie | uitslag | |
5. IJssel | 23-06-2013 | 30-06-2013 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 15-09-2013 | 22-09-2013 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 29-09-2013 | 06-10-2013 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak | 20-10-2013 | 27-10-2013 | informatie | afgelast | |
9. NKS Finale Hollands Diep | 01-12-2013 | 08-12-2013 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2013 |
Seizoen 2012 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 26-02-2012 | 04-03-2012 | informatie | uitslag | |
2. Volkerak | 10-03-2012 | 17-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 26-05-2012 | 03-06-2012 | informatie | uitslag | |
4. Afgedamde Maas | 10-06-2012 | 17-06-2012 | informatie | uitslag | |
5. Gooimeer | 24-06-2012 | 01-07-2012 | informatie | uitslag | |
6. Hollands Diep | 02-09-2012 | 16-09-2012 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 30-09-2012 | 21-10-2012 | informatie | uitslag | |
8. Lithse Ham | 04-11-2012 | 11-11-2012 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Nieuwe Merwede | 18-11-2012 | 25-11-2012 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2012 |
Seizoen 2011 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-02-2011 | 20-02-2011 | informatie | uitslag | |
2. Andelse Maas | 27-02-2011 | 06-03-2011 | informatie | uitslag | |
3. Volkerak | 20-03-2011 | 27-03-2011 | informatie | uitslag | |
4. Lauwersmeer | 29-05-2011 | 05-06-2011 | informatie | afgelast | |
5. Gooimeer | 12-06-2011 | 18-06-2011 | informatie | uitslag | |
6. Lek | 25-06-2011 | 02-07-2011 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 18-09-2011 | 25-09-2011 | informatie | uitslag | |
8. IJssel | 16-10-2011 | 23-10-2011 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Lauwersmeer | 06-11-2011 | 13-11-2011 | informatie | uitslag | |
Stand Hengelsporthuis Cup |
Seizoen 2010 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 21-03-2010 | 28-03-2010 | informatie | uitslag | |
2. Lauwersmeer | 06-06-2010 | informatie | uitslag | ||
3. Lek | 13-06-2010 | 20-06-2010 | informatie | uitslag | |
4. Fair for Lure en Fly | 04-09-2010 | 12-09-2010 | informatie | uitslag | |
5. Haringvliet | 19-09-2010 | 26-09-2010 | informatie | uitslag | |
6. Gooimeer | 03-10-2010 | 10-10-2010 | informatie | uitslag | |
7. Noordzeekanaal | 17-10-2010 | 24-10-2010 | informatie | uitslag | |
8. Hollands Diep | 07-11-2010 | 14-11-2010 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Oude Maas | 21-11-2010 | 28-11-2010 | informatie | uitslag | |
Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup |