Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

NKS Lund Challenge 2016 » Totaalklassement NKS Lund Challenge 2016

Uitslag NKS seizoen

  Team / vissers Nr Sponsor
Tot.
1. Hendry Vis & Gerald Vierhout 1 www.hengeldiscount.nl 13 6 12 1 11 1 3 23   70
2. Beert Hup & Eduard Ritsma 18 Berkley 5* 2* 8* 20* 7 8* 16 9   75
3. Uli Kösters & Frank Wesker 15 14 11 7 10 10 12 2 13   79
4. Wim Hak & Ben Oskam 2 www.fishingdirect.nl 18 7 24 8 14 4 6 11   92
5. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 30 www.poltrail.nl 1 22 36* 6 2 14 1 12   94
6. Johan Vos & Kris Eysermans 27 Vos-interieur 16 26 2 14 17 2 4 15   96
7. Jan Boomsma & Gerrit Jagersma 6 Shimano Aspiushengelsport 27 14 6 13 24 6 7 2   99
8. Jelco Visser & Roelof Andries Heida 16 7 18 14 19 9 9 17 8   101
9. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 7 shimano / raven 4* 40* 9* 2* 32* 16* 11* 1   115
10. Sebastian Kirion & Daniel Kirion 22 9 19 18 16 6* 17 21 18   124
11. Jaap Uithol & Jan Uithol 8 team uithol 3 15 4* 30 18 23 8 30   131
12. Tom Kroon & Eric Marteijn 12 10 27 17 15 16 19 9 19   132
13. Jan Baar & Daan de Rijk 25 22 21 10 25 1 13 15 27   134
14. Chris Bloemert & Michel Ligthart 4 Shimano / Zunnebeld 15 10 34 7 3 3 36 31   139
15. Dirk Hummel & Werner Slotow 20 ASB Tackle shop 28 12 21 37 8* 21 10 10   147
16. Douwe Luurs & Karel Weber 17 f3 flexiteek friesland 36 16 5 35 13 7 12 34   158
17. Willem Beijeman & Dennis de Jong 10 www.dutchfishingguides.com 6 40 26 17 22 15 5 28   159
18. Ron Heijne & Daud Kalshoven 3 Next Level Fishing 33 1 31 21 12 34 25 4   161
19. Koen Vervloesem & Yente Herbots 38 www.startboot.be / Garmin 25 40 1 3 20 34 20 20   163
20. Gerjan van Lopik & Nico van Lopik 39 Navionics 23 40 32 5 21 18 18 6   163
21. Marco Eimann & Andre Eimann 11 11 3 16 34 27 34 36 3   164
22. Marcel Ates & Ed Beijeman 23 Team Hatseflats 24 13 13 29 4 34 36 21   174
23. Kees van Vliet & Nick Verkerk 31 KillerWhale / Handbuildrods 2 40* 30* 15 11 5 34 14 26   175
24. Peter Gijzen & Rinie Hofkens 33 Fauna Hengelsport / St Croix / Intruder baits 2 40 20 26 40 5* 13 36   182
25. Bjorn Neve & Ray Cannas 32 Intruder Baits / Alive Sportfishing 20 4 28 33 30 20 36* 17   188
26. Christiaan Bertels & Tonny Roskam 29 Hengelsport De Spot 29 32* 3 28 28 24 26 29   199
27. Roger Unsenos & Andreas Nikitin 28 Angelcenter Schroll 37 23 25* 23 26 34 22 14   204
28. Frank Doetsch & Eckehard Götze 44 Crestliner.eu / Evin 8 40 27 36 19 34* 36 7   207
29. Robbert-Jan Poelwijk & Kees-Jan Blaauw 14 Technautic / Evin 40 40 33 4 25 10 36* 25   213
30. Michael Böckmann & Bianca Rempe 41 Sniperfishing Team - bullseyefishing.com 21 40 11 22* 33 34 23 33   217
31. Donny Potemans & Mark Tervoort 40 31 28 23* 38 23 34 19 22   218
32. Eric Peters & Ron Jansen 19 www.hengelsport-kruidenier.com 40 5 38 27 40 11 36 32   229
33. Mannus Vierhout & Herman Vierhout 24 26 40 22* 18 15 34 36 40   231
34. Michael Klockow & Dennis Klockow 35 19 17 39 39 40 34 24 24   236
35. Arie van de Camp & Theo Wouters 13 Alumacraft / Kalf Trailers 17 40 30 31 40 34 36 16   244
36. Peter Kirsch sr. & Peter Kirsch jr. 43 40 9 29 50 50 34 50 5   267
37. Ruud van der Schaft & Edwin van der Schaft 36 hengelsport aalsmeer 30 29 40 24 40 34 36 40   273
38. Vinus Bok & Diederik v/d Molen 34 39 25 37 40 40 34 36 35   286
39. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 37 www.hengelsportvanderwal.nl 34 40 40 32* 31* 34 36 40   287
40. Pierre Johnen & Daniel Kaldowski 5 www.foxrage.com 12 8 19 9 100 50 50 50   298
41. Mike Dijkstra & Arnold van Deijck 42 35 31* 40 40 40 34 50 40   310
42. Eedse Dijkstra & Sjoerd Terpstra 52 40 20* 40 40 50 50 50 50   340
43. Yair Jelmer Nauta & Ronald Schat 26 www.invincibleproducts.nl/ 40 100 40 12 29 22 50 50   343
44. Fernand Sannen & Fred Verstrepen 21 Fauna Hengelsport 38 24 35 50 50 50 50 50   347
45. Johan Struwe & Lars Martens 46 40 40 40 50 50 50 50 50   370
46. Frank Berends & Pieter Kleiterp 45 32 40* 100 50 50 50 50 50   422
47. Bas Halsema & Martin Rep 9 www.riendewolf.nl 100 50 50 50 50 50 50 50   450

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)