« terug naar wedstrijden
Dutch Zander Masters 2020-2021 » Totaalklassement Dutch Zander Masters 2020-2021
Uitslag NKS seizoen
Team / vissers | Nr | Sponsor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tot. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jan Baar & Daan de Rijk | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
2. | Uli Kösters & Michael Klockow | 20 | 2* | 2 | ||||||||||||||||||
3. | Arend van der Heijden & Herman Schuurman | 32 | 3* | 3 | ||||||||||||||||||
4. | arie van de camp & rene van de vorstenbosch | 19 | alumacraft / kalftrailers | 4 | 4 | |||||||||||||||||
5. | Ron Heijne & Bob Molenaar | 7 | Team Vol Gas | 5 | 5 | |||||||||||||||||
6. | Jakob Veenema & Lieuwe Brink | 2 | www.poltrail.nl | 6 | 6 | |||||||||||||||||
7. | Peter Kirsch & Peter Kirsch | 13 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
8. | Maurits Kuijs & Arno Hartgers | 12 | Fishing-Direct Hengelsport | 8 | 8 | |||||||||||||||||
9. | Fokke Kooistra & Martijn Reitsma | 6 | RSE Telecom | 9* | 9 | |||||||||||||||||
10. | Donny potemans & Mark Tervoort | 33 | 10 | 10 | ||||||||||||||||||
11. | Dennis Klockow & Frank Wesker | 22 | Major Fish | 11 | 11 | |||||||||||||||||
12. | Tom kroon & Eric Marteijn | 11 | 12* | 12 | ||||||||||||||||||
13. | Douwe luurs & Karel weber | 8 | Navionics team flexiteek | 13 | 13 | |||||||||||||||||
14. | Kristof Simons & Dennis Meerten | 35 | www.lured.be | 14* | 14 | |||||||||||||||||
15. | Björn Neve & Ray Cannas | 40 | Intruderbaits | 15 | 15 | |||||||||||||||||
16. | Josef Giesen & Seb.Sciesinski | 47 | Fox Rage Germany | 16 | 16 | |||||||||||||||||
17. | wouter van olm & roger de wilde | 9 | bobfishing | 17* | 17 | |||||||||||||||||
18. | Stobbe Erik & Jeroen Uitslag | 3 | 18 | 18 | ||||||||||||||||||
19. | r poelwijk & m sannes | 24 | technautic | 19 | 19 | |||||||||||||||||
20. | Sebastian Kirion & Arne Zocher | 4 | 20 | 20 | ||||||||||||||||||
21. | Wim Hak & Ben Oskam | 37 | Fishing Direct Hengelsport | 21 | 21 | |||||||||||||||||
22. | Hendrik-Jan Verheij & Jeroen Vloon | 26 | DutchAnglers | 22 | 22 | |||||||||||||||||
23. | Tonny Roskam & Rob v d Ijssel | 17 | Buurman& Buurman | 23 | 23 | |||||||||||||||||
24. | peter roeg & Henk Roos | 36 | 24 | 24 | ||||||||||||||||||
25. | Casper van der Vlies & Wiebe van der Vlies | 42 | Just4fun | 25 | 25 | |||||||||||||||||
26. | Alexander Kroll & Dennis Mersch | 27 | 26* | 26 | ||||||||||||||||||
27. | Sjoerd Terpstra & Joost Terpstra | 39 | 27* | 27 | ||||||||||||||||||
28. | Jelco visser & Sjouke koelstra | 34 | 28 | 28 | ||||||||||||||||||
29. | Jaap Uithol & Jan Uithol | 29 | team uithol | 29 | 29 | |||||||||||||||||
30. | Van dyck mario & Wim van de velde | 5 | Hengelsport Lemmens diest - fish impact | 30* | 30 | |||||||||||||||||
31. | Charles Roling & Mees roling | 14 | 31* | 31 | ||||||||||||||||||
32. | Dennis de jong & Cees jan blauw | 44 | 32 | 32 | ||||||||||||||||||
33. | Jaap Slotboom & Chris van Koolwijk | 46 | 33 | 33 | ||||||||||||||||||
34. | Sander Gaastra & Rick van der Sluis | 23 | 34 | 34 | ||||||||||||||||||
35. | Dennis Dilien & Sjors Piek | 38 | BENED | 35* | 35 | |||||||||||||||||
36. | Alexander Niewels & Ingo Horn | 25 | 35 | 35 | ||||||||||||||||||
37. | Chris Schoonwater & Dave Vreeman | 43 | Hengelsport Perfect Catch | 35 | 35 | |||||||||||||||||
38. | René Gouka & Ton Gouka | 18 | 35 | 35 | ||||||||||||||||||
39. | Robert Xhofleer & Igor Vusevenic | 48 | 35* | 35 | ||||||||||||||||||
40. | Christiaan Bertels & Eelco van Eik | 16 | 35 | 35 | ||||||||||||||||||
41. | Emile warren & Christophe de Hertogh | 10 | Fishimpact | 35* | 35 | |||||||||||||||||
42. | Peter Gijzen & Erik Donker | 41 | Fauna Hengelsport | 35 | 35 | |||||||||||||||||
43. | sascha todtenhausen & Jochen Elpers | 30 | 35 | 35 | ||||||||||||||||||
44. | M van Rijssen & Elian Noya | 31 | Qwest - Veluwe Vissers | 35* | 35 | |||||||||||||||||
45. | Rits Werner & Steegen Kris | 21 | Hengelsport Dekock - team 1 | 35* | 35 | |||||||||||||||||
46. | Patrick Herbst & Kevin Klein | 15 | Lurejunks | 35* | 35 |