« terug naar wedstrijden
Grootst gevangen snoek: Goran Krnjic & Aleksandar Erceg 1045 mm
terug naar bovenkant van de pagina
Dutch Zander Masters 2022-2023 » Uitslag wedstrijd NKS Dutch Zander Masters Navioncis Hollandsdiep
Uitslag NKS Wedstrijd NKS Dutch Zander Masters Navioncis Hollandsdiep 05-03-2023
44 boten vingen in totaal 402 maatse snoekbaarzen (41 boten met vis)Nr | Team / vissers | Boot | Aantal | Millimeters |
---|---|---|---|---|
1. | James Moonen & Andres van Breugel | 35 | 7 | 4994 |
2. | Peter Roeg & Henk Roos | 27 | 7 | 4894 |
3. | Goran Krnjic & Aleksandar Erceg | 42 | 7 | 4888 |
4. | Robert Xhofleer & Xavi Xhofleer | 31 | 7 | 4870 |
5. | Emile Warren & Marcel Warren | 10 | 7 | 4765 |
6. | Jack Gerlag & Mees Gerlag | 45 | 7 | 4711 |
7. | Igor Vucenic & Alex | 50 | 7 | 4704 |
8. | Joeri Verhoef & Mark Struijk | 47 | 7 | 4639 |
9. | Rene Gouka & Ton Gouka | 29 | 7 | 4584 |
10. | Kris Deckx & Heidi Geudens | 40 | 7 | 4530 |
11. | Johan Vos & Wim Belckx | 4 | 7 | 4436 |
12. | Fokke Kooistra & Marco Kooistra | 33 | 7 | 4435 |
13. | Wim Hak & Ben Oskam | 11 | 7 | 4414 |
14. | Uli Kösters & Thorsten Brunswicker | 5 | 7 | 4378 |
15. | Arie van der Camp & Perry Verstappen | 15 | 7 | 4177 |
16. | Jaap Uithol & Jan Uithol | 7 | 7 | 4142 |
17. | Sjouke Koelstra & Enno van der Kooi | 2 | 7 | 4096 |
18. | Bjorn Neve & Ray Cannas | 9 | 7 | 4069 |
19. | Erik Westerhof & Henk Westerhof | 28 | 7 | 4065 |
20. | Jakob Veenema & Lieuwe Brink | 19 | 7 | 4049 |
21. | Chris van Koolwijk & Jaap Slotboom | 21 | 7 | 4034 |
22. | Robbert Poelwijk & Marcel Sannes | 20 | 7 | 4023 |
23. | Mario van Dyck & Wim van de Velde | 24 | 7 | 3994 |
24. | Arno Hartgers & Maurits Kuijs | 43 | 7 | 3981 |
25. | Wouter van Olm & Roger de wilde | 39 | 7 | 3943 |
26. | Rene van den Brug & Harry Soepboer | 30 | 7 | 3926 |
27. | Tonny Roskam & Rob van de IJssel | 17 | 7 | 3906 |
28. | Peter Kirsch Sr. & Peter Kirsch Jr. | 12 | 7 | 3823 |
29. | Ron Heijne & Bob Molenaar | 23 | 7 | 3796 |
30. | Christiaan bertels & Dick Alblas | 49 | 7 | 3721 |
31. | Sebastian Kirion & Arne Zocher | 13 | 6 | 3703 |
32. | Gerben Mul & Pieter Smit | 36 | 6 | 3692 |
33. | Tom Kroon & Eric Marteijn | 14 | 7 | 3512 |
34. | Werner Rits & Kris Steegen | 32 | 7 | 3484 |
35. | Randy das & Marin Das | 6 | 7 | 3480 |
36. | Hendrik De jong & Sjoerd Terpstra | 46 | 4 | 2324 |
37. | Douwe Luurs & Karel Weber | 3 | 4 | 2222 |
38. | Joop Kuipers & Freerk Blom | 8 | 3 | 1640 |
39. | Jeroen Wolst & Patrick van Kleef | 44 | 3 | 1448 |
40. | Charles Röling & Mees Röling | 16 | 2 | 1391 |
41. | Bert Kalschoven & Koos van Velzen | 37 | 2 | 1024 |
42. | Arend van der Heijden & Bertino Ter Maaten | 25 | 0 | 0 |
43. | Bart Stoop & Jack Stoop | 38 | 0 | 0 |
44. | Jeroen Breur & Adinda Noordhoek | 41 | 0 | 0 |
Grootste baars en snoek van deze wedstrijd
Grootst gevangen baars: Jakob Veenema & Lieuwe Brink 477 mmGrootst gevangen snoek: Goran Krnjic & Aleksandar Erceg 1045 mm
Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd
Nr | Vissers / team | Bootnr | Grootste | Lengte van gevangen vissen | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kris Deckx & Heidi Geudens | 40 | 893 mm | 893 | 646 | 641 | 621 | 605 | 564 | 560 |
2. | Jack Gerlag & Mees Gerlag | 45 | 849 mm | 849 | 716 | 674 | 667 | 634 | 609 | 562 |
3. | James Moonen & Andres van Breugel | 35 | 784 mm | 784 | 751 | 731 | 691 | 681 | 679 | 677 |
4. | Goran Krnjic & Aleksandar Erceg | 42 | 764 mm | 764 | 760 | 689 | 676 | 675 | 670 | 654 |
5. | Peter Roeg & Henk Roos | 27 | 760 mm | 760 | 737 | 716 | 715 | 698 | 649 | 619 |
6. | Igor Vucenic & Alex | 50 | 751 mm | 751 | 694 | 685 | 681 | 659 | 624 | 610 |
7. | Rene Gouka & Ton Gouka | 29 | 750 mm | 750 | 736 | 679 | 643 | 607 | 592 | 577 |
8. | Jaap Uithol & Jan Uithol | 7 | 747 mm | 747 | 746 | 639 | 536 | 498 | 491 | 485 |
9. | Emile Warren & Marcel Warren | 10 | 733 mm | 733 | 729 | 685 | 685 | 665 | 645 | 623 |
10. | Robert Xhofleer & Xavi Xhofleer | 31 | 729 mm | 729 | 700 | 696 | 690 | 690 | 686 | 679 |
11. | Arno Hartgers & Maurits Kuijs | 43 | 729 mm | 729 | 613 | 551 | 537 | 530 | 513 | 508 |
12. | Arie van der Camp & Perry Verstappen | 15 | 720 mm | 720 | 709 | 626 | 541 | 533 | 525 | 523 |
13. | Joeri Verhoef & Mark Struijk | 47 | 720 mm | 720 | 681 | 674 | 674 | 660 | 618 | 612 |
14. | Fokke Kooistra & Marco Kooistra | 33 | 711 mm | 711 | 682 | 624 | 621 | 618 | 616 | 563 |
15. | Charles Röling & Mees Röling | 16 | 705 mm | 705 | 686 | |||||
16. | Sebastian Kirion & Arne Zocher | 13 | 705 mm | 705 | 661 | 648 | 617 | 573 | 499 | |
17. | Jakob Veenema & Lieuwe Brink | 19 | 687 mm | 687 | 680 | 572 | 545 | 530 | 520 | 515 |
18. | Peter Kirsch Sr. & Peter Kirsch Jr. | 12 | 679 mm | 679 | 653 | 608 | 517 | 470 | 452 | 444 |
19. | Christiaan bertels & Dick Alblas | 49 | 675 mm | 675 | 608 | 517 | 504 | 484 | 470 | 463 |
20. | Hendrik De jong & Sjoerd Terpstra | 46 | 675 mm | 675 | 590 | 584 | 475 | |||
21. | Uli Kösters & Thorsten Brunswicker | 5 | 674 mm | 674 | 666 | 658 | 626 | 610 | 580 | 564 |
22. | Erik Westerhof & Henk Westerhof | 28 | 672 mm | 672 | 620 | 595 | 594 | 541 | 528 | 515 |
23. | Wim Hak & Ben Oskam | 11 | 670 mm | 670 | 666 | 657 | 633 | 630 | 589 | 569 |
24. | Johan Vos & Wim Belckx | 4 | 665 mm | 665 | 663 | 653 | 649 | 645 | 584 | 577 |
25. | Sjouke Koelstra & Enno van der Kooi | 2 | 661 mm | 661 | 625 | 603 | 581 | 565 | 555 | 506 |
26. | Rene van den Brug & Harry Soepboer | 30 | 660 mm | 660 | 596 | 582 | 553 | 527 | 504 | 504 |
27. | Randy das & Marin Das | 6 | 655 mm | 655 | 530 | 508 | 497 | 446 | 423 | 421 |
28. | Robbert Poelwijk & Marcel Sannes | 20 | 651 mm | 651 | 604 | 598 | 586 | 554 | 527 | 503 |
29. | Tonny Roskam & Rob van de IJssel | 17 | 650 mm | 650 | 647 | 550 | 550 | 513 | 504 | 492 |
30. | Chris van Koolwijk & Jaap Slotboom | 21 | 650 mm | 650 | 626 | 600 | 595 | 545 | 510 | 508 |
31. | Gerben Mul & Pieter Smit | 36 | 648 mm | 648 | 644 | 643 | 606 | 581 | 570 | |
32. | Bjorn Neve & Ray Cannas | 9 | 644 mm | 644 | 616 | 611 | 601 | 539 | 532 | 526 |
33. | Douwe Luurs & Karel Weber | 3 | 643 mm | 643 | 603 | 492 | 484 | |||
34. | Mario van Dyck & Wim van de Velde | 24 | 635 mm | 635 | 605 | 575 | 564 | 545 | 540 | 530 |
35. | Wouter van Olm & Roger de wilde | 39 | 619 mm | 619 | 598 | 577 | 565 | 554 | 515 | 515 |
36. | Joop Kuipers & Freerk Blom | 8 | 607 mm | 607 | 554 | 479 | ||||
37. | Ron Heijne & Bob Molenaar | 23 | 595 mm | 595 | 594 | 570 | 562 | 502 | 495 | 478 |
38. | Tom Kroon & Eric Marteijn | 14 | 595 mm | 595 | 585 | 500 | 498 | 467 | 441 | 426 |
39. | Bert Kalschoven & Koos van Velzen | 37 | 586 mm | 586 | 438 | |||||
40. | Werner Rits & Kris Steegen | 32 | 575 mm | 575 | 538 | 503 | 495 | 489 | 463 | 421 |
41. | Jeroen Wolst & Patrick van Kleef | 44 | 525 mm | 525 | 487 | 436 |
terug naar bovenkant van de pagina
Seizoen 2017 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 29-01-2017 | informatie | uitslag | ||
2. Hollands Diep | 12-02-2017 | informatie | afgelast | ||
3. Oude Maas | 12-03-2017 | informatie | uitslag | ||
4. Hollands Diep | 26-03-2017 | informatie | uitslag | ||
5. Amer | 27-05-2017 | informatie | uitslag | ||
6. Lauwersmeer | 25-06-2017 | informatie | afgelast | ||
7. Lek | 03-09-2017 | informatie | uitslag | ||
8. Nieuwe Merwede | 10-09-2017 | informatie | uitslag | ||
9. IJssel | 24-09-2017 | informatie | afgelast | ||
10. Lauwersmeer | 01-10-2017 | informatie | uitslag | ||
11. Ijsel | 08-10-2017 | informatie | uitslag | ||
12. Reserve | 05-11-2017 | informatie | |||
13. Humminbird/Minn Kota Finale | 12-11-2017 | informatie | uitslag | ||
Stand NKS Lund Challenge 2017 |
Seizoen 2016 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-03-2016 | 20-03-2016 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 20-03-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
3. Hollandsdiep | 28-05-2016 | 12-06-2016 | informatie | uitslag | |
4. Nieuwe Merwede | 19-06-2016 | 26-06-2016 | informatie | uitslag | |
5. IJssel
Uitwijklocatie: |
04-09-2016 | 11-09-2016 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 25-09-2016 | 02-10-2016 | informatie | uitslag | |
7. Maas | 02-10-2016 | informatie | uitslag | ||
8. Amer | 09-10-2016 | 16-10-2016 | informatie | uitslag | |
9. uitwijk datum | 23-10-2016 | informatie | |||
10. Finale 2016 Andelse Maas | 13-11-2016 | 20-11-2016 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2016 |
Seizoen 2015 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 08-02-2015 | 15-02-2015 | informatie | uitslag | |
2. Lek | 01-03-2015 | 08-03-2015 | informatie | uitslag | |
3. Haringvliet | 15-03-2015 | 22-03-2015 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 30-05-2015 | 07-06-2015 | informatie | uitslag | |
5. Nieuwe Merwede | 14-06-2015 | 28-06-2015 | informatie | uitslag | |
6. Lauwersmeer | 13-09-2015 | 20-09-2015 | informatie | uitslag | |
7. Nederrijn | 27-09-2015 | 04-10-2015 | informatie | uitslag | |
8. Amer | 11-10-2015 | 18-10-2015 | informatie | uitslag | |
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen | 15-11-2015 | 22-11-2015 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2015 |
Seizoen 2014 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 23-02-2014 | 09-03-2014 | informatie | uitslag | |
2. Maas | 16-03-2014 | 23-03-2014 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 31-05-2014 | 14-06-2014 | informatie | uitslag | |
4. IJssel | 29-06-2014 | 06-07-2014 | informatie | uitslag | |
5. Andelse Maas | 31-08-2014 | 07-09-2014 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 28-09-2014 | 05-10-2014 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 05-10-2014 | 12-10-2014 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak
Uitwijklocatie: |
19-10-2014 | 26-10-2014 | informatie | uitslag | |
9. Finale de amer | 09-11-2014 | 16-11-2014 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2014 |
Seizoen 2013 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet
Uitwijklocatie: |
03-02-2013 | 17-02-2013 | informatie | uitslag | |
2. de Maas | 17-03-2013 | 24-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 25-05-2013 | 01-06-2013 | informatie | uitslag | |
4. Gooimeer | 09-06-2013 | 15-06-2013 | informatie | uitslag | |
5. IJssel | 23-06-2013 | 30-06-2013 | informatie | uitslag | |
6. Nieuwe Merwede | 15-09-2013 | 22-09-2013 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 29-09-2013 | 06-10-2013 | informatie | uitslag | |
8. Volkerak | 20-10-2013 | 27-10-2013 | informatie | afgelast | |
9. NKS Finale Hollands Diep | 01-12-2013 | 08-12-2013 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2013 |
Seizoen 2012 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 26-02-2012 | 04-03-2012 | informatie | uitslag | |
2. Volkerak | 10-03-2012 | 17-03-2012 | informatie | uitslag | |
3. Lauwersmeer | 26-05-2012 | 03-06-2012 | informatie | uitslag | |
4. Afgedamde Maas | 10-06-2012 | 17-06-2012 | informatie | uitslag | |
5. Gooimeer | 24-06-2012 | 01-07-2012 | informatie | uitslag | |
6. Hollands Diep | 02-09-2012 | 16-09-2012 | informatie | uitslag | |
7. Haringvliet | 30-09-2012 | 21-10-2012 | informatie | uitslag | |
8. Lithse Ham | 04-11-2012 | 11-11-2012 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Nieuwe Merwede | 18-11-2012 | 25-11-2012 | informatie | uitslag | |
Stand NKS Lund Challenge 2012 |
Seizoen 2011 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Haringvliet | 13-02-2011 | 20-02-2011 | informatie | uitslag | |
2. Andelse Maas | 27-02-2011 | 06-03-2011 | informatie | uitslag | |
3. Volkerak | 20-03-2011 | 27-03-2011 | informatie | uitslag | |
4. Lauwersmeer | 29-05-2011 | 05-06-2011 | informatie | afgelast | |
5. Gooimeer | 12-06-2011 | 18-06-2011 | informatie | uitslag | |
6. Lek | 25-06-2011 | 02-07-2011 | informatie | uitslag | |
7. Hollands Diep | 18-09-2011 | 25-09-2011 | informatie | uitslag | |
8. IJssel | 16-10-2011 | 23-10-2011 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Lauwersmeer | 06-11-2011 | 13-11-2011 | informatie | uitslag | |
Stand Hengelsporthuis Cup |
Seizoen 2010 (archief)
Nr / Water | Startdatum | Uitwijkdatum | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Hollands Diep | 21-03-2010 | 28-03-2010 | informatie | uitslag | |
2. Lauwersmeer | 06-06-2010 | informatie | uitslag | ||
3. Lek | 13-06-2010 | 20-06-2010 | informatie | uitslag | |
4. Fair for Lure en Fly | 04-09-2010 | 12-09-2010 | informatie | uitslag | |
5. Haringvliet | 19-09-2010 | 26-09-2010 | informatie | uitslag | |
6. Gooimeer | 03-10-2010 | 10-10-2010 | informatie | uitslag | |
7. Noordzeekanaal | 17-10-2010 | 24-10-2010 | informatie | uitslag | |
8. Hollands Diep | 07-11-2010 | 14-11-2010 | informatie | uitslag | |
9. NKS Finale Oude Maas | 21-11-2010 | 28-11-2010 | informatie | uitslag | |
Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup |