Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2018 » Uitslag wedstrijd Fauna Hengelsport Zander Masters Haringvliet

Uitslag NKS Wedstrijd Fauna Hengelsport Zander Masters Haringvliet 21-01-2018

38 boten vingen in totaal 68 maatse snoekbaarzen (27 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 7 3884
2. Thorsten Gollnick & Markus Masloh 23 5 3002
3. Emanuel Zimmer & Nico Wollgarten 4 5 2942
4. Donny Potemans & Mark Tervoort 18 5 2901
5. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 4 2411
6. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 4 2282
7. Willem Beijeman & Dennis de Jong 17 3 2064
8. Ronny Goossens & Tonny Klaps 28 3 1816
9. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 37 3 1790
10. Wim Hak & Ben Oskam 1 3 1739
11. Erik Westerhof & Henk Westerhof 7 3 1679
12. Bert Kalshoven & Koos van Velsen 13 3 1652
13. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 2 1111
14. Peter Gijzen & Erik Donker 2 2 1102
15. Kevin Visser & Ewout van dijk 31 2 1087
16. Arie van de Camp & Perry Verstappen 34 2 1066
17. Marcel Ates & Ed Beijeman 38 2 1004
18. Peter Roeg & Henk Roos 26 1 755
19. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 1 653
20. Johan Vos & Bart van Dijk 39 1 630
21. Bas Halsema & Rob Kroezen 22 1 594
22. Jan Boomsma & Jelco Visser 20 1 591
23. Douwe Luurs & Karel Weber 29 1 577
24. Robbert Poelwijk & Roelof Veltman 32 1 573
25. Mario van Dyck & Wim van de Velde 30 1 540
26. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 1 536
27. Rob Luchies & Piet van Es 19 1 527
28. Casper van der Vlies & Robert Noorland 3 0 0
29. Pieter Smit & Gerben Mul 27 0 0
30. Luc vermeerbergen & Els Bonte 16 0 0
31. Paul Plemp & Benjamin Plemp 6 0 0
32. Igor Vucenic & Raymond Dekker 15 0 0
33. Bjorn Neve & Ray Cannas 5 0 0
34. Peter Seinen & Amir Mujkic 9 0 0
35. Michael Prickartz & Ralf Gerhards 11 0 0
36. Charles Röling & Bart Röling 25 0 0
37. Patrick van Kleef & Jeroen Wolst 36 0 0
38. Ulf Stürmer & Christian Wieneke 10 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: Patrick van Kleef & Jeroen Wolst 468 mm
Grootst gevangen snoek: Wim Hak & Ben Oskam 864 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Peter Roeg & Henk Roos 26 755 mm 755            
2. Willem Beijeman & Dennis de Jong 17 750 mm 750 663 651        
3. Herman Schuurman & Martijn Reitsma 37 710 mm 710 618 462        
4. Emanuel Zimmer & Nico Wollgarten 4 653 mm 653 628 587 571 503    
5. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 653 mm 653            
6. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 648 mm 648 577 565 555 538 512 489
7. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 645 mm 645 621 585 560      
8. Donny Potemans & Mark Tervoort 18 637 mm 637 633 573 565 493    
9. Thorsten Gollnick & Markus Masloh 23 636 mm 636 608 600 583 575    
10. Johan Vos & Bart van Dijk 39 630 mm 630            
11. Ronny Goossens & Tonny Klaps 28 626 mm 626 626 564        
12. Kevin Visser & Ewout van dijk 31 619 mm 619 468          
13. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 614 mm 614 610 600 458      
14. Erik Westerhof & Henk Westerhof 7 609 mm 609 567 503        
15. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 607 mm 607 504          
16. Wim Hak & Ben Oskam 1 596 mm 596 578 565        
17. Bas Halsema & Rob Kroezen 22 594 mm 594            
18. Jan Boomsma & Jelco Visser 20 591 mm 591            
19. Bert Kalshoven & Koos van Velsen 13 584 mm 584 566 502        
20. Douwe Luurs & Karel Weber 29 577 mm 577            
21. Robbert Poelwijk & Roelof Veltman 32 573 mm 573            
22. Peter Gijzen & Erik Donker 2 553 mm 553 549          
23. Arie van de Camp & Perry Verstappen 34 540 mm 540 526          
24. Mario van Dyck & Wim van de Velde 30 540 mm 540            
25. Marcel Ates & Ed Beijeman 38 537 mm 537 467          
26. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 536 mm 536            
27. Rob Luchies & Piet van Es 19 527 mm 527            

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)