Regulier

Meer informatie over reguliere wedstrijden
« terug naar wedstrijden

Dutch Zander Masters 2018 » Uitslag wedstrijd IJsselsport Zander Masters IJssel

Uitslag NKS Wedstrijd IJsselsport Zander Masters IJssel 07-10-2018

46 boten vingen in totaal 2 maatse snoekbaarzen (2 boten met vis)
Nr Team / vissers Boot Aantal Millimeters
1. Frank Helming & Bas Janssen 74 1 759
2. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 1 540
3. Igor Vucenic & Raymond Dekker 15 0 0
4. Yair Jelmer Nauta & * 54 0 0
5. m sannes * & Roelof Veltman 32 0 0
6. Arie van de Camp & Perry Verstappen 34 0 0
7. Leon Cramer * & Jeroen Wolst 36 0 0
8. Erik Bleijie & Rudi van der Sleen 46 0 0
9. Mannus Vierhout & Gerald Vierhout 47 0 0
10. Robert Xhofleer & Pieter Heijnen * 48 0 0
11. Jakob Veenema & Lieuwe Brink 50 0 0
12. Uli Kösters & Adrian Chyla * 66 0 0
13. Maurits Kuijs & Arno Hartgers 63 0 0
14. Charles Röling & Bart Röling 25 0 0
15. Tom Kroon & Asjen Land * 67 0 0
16. Fokke Kooistra & Marco Kooistra 69 0 0
17. koene van houten & jeffrey van houten 71 0 0
18. Jochen Elpers & Sascha Todtenhausen 72 0 0
19. Marcin Chyla & Thorsten Brunswicker 73 0 0
20. Marcel Asbroek & Jouke Jansma 76 0 0
21. Christian Temminghof & De Harry 75 0 0
22. Kevin & Aaldert 77 0 0
23. Douwe Luurs & Karel Weber 29 0 0
24. Ron Heijne & Bob Molenaar 21 0 0
25. Johan Vos & Bart van Dijk 39 0 0
26. Wim Hak & Ben Oskam 1 0 0
27. Mike Kriek * & Martijn Reitsma 37 0 0
28. Jaap Uithol & Jan Uithol 35 0 0
29. Michael Klockow & Dennis Klockow 33 0 0
30. Chris Bloemert & Michel Ligthart 12 0 0
31. Wim bellix * & Wim van de Velde 30 0 0
32. Peter Roeg & Henk Roos 26 0 0
33. Peter Kirsch jr. & Peter Kirsch sr. 24 0 0
34. Bas Halsema & Rob Kroezen 22 0 0
35. Donny Potemans & Mark Tervoort 18 0 0
36. Rob Luchies & Piet van Es 19 0 0
37. Luc vermeerbergen & Els Bonte 16 0 0
38. Michael Böckmann & Bianca Rempe 40 0 0
39. Bert Kalshoven & Koos van Velsen 13 0 0
40. Erik Westerhof & Henk Westerhof 7 0 0
41. Paul Plemp & Benjamin Plemp 6 0 0
42. Peter Gijzen & Erik Donker 2 0 0
43. Bjorn Neve & Ray Cannas 5 0 0
44. Peter seinen jr * & Amir Mujkic 9 0 0
45. Tonny Roskam & Rob van de IJssel 14 0 0
46. Mannus Vierhout & HD 78 0 0

Grootste baars en snoek van deze wedstrijd

Grootst gevangen baars: koene van houten & jeffrey van houten 287 mm
Grootst gevangen snoek: Michael Klockow & Dennis Klockow 991 mm

Grootste snoekbaarzen van deze wedstrijd

Nr Vissers / team Bootnr Grootste Lengte van gevangen vissen
1. Frank Helming & Bas Janssen 74 759 mm 759            
2. Sebastian Kirion & Arne Zocher 8 540 mm 540            

terug naar bovenkant van de pagina

Seizoen 2017 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 29-01-2017 informatie uitslag  
2. Hollands Diep 12-02-2017 informatie afgelast 
3. Oude Maas 12-03-2017 informatie uitslag  
4. Hollands Diep 26-03-2017 informatie uitslag  
5. Amer 27-05-2017 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-06-2017 informatie afgelast 
7. Lek 03-09-2017 informatie uitslag  
8. Nieuwe Merwede 10-09-2017 informatie uitslag  
9. IJssel 24-09-2017 informatie afgelast 
10. Lauwersmeer 01-10-2017 informatie uitslag  
11. Ijsel 08-10-2017 informatie uitslag  
12. Reserve 05-11-2017 informatie    
13. Humminbird/Minn Kota Finale 12-11-2017 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2017

Seizoen 2016 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-03-2016 20-03-2016 informatie uitslag  
2. Lek 20-03-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
3. Hollandsdiep 28-05-2016 12-06-2016 informatie uitslag  
4. Nieuwe Merwede 19-06-2016 26-06-2016 informatie uitslag  
5. IJssel
Uitwijklocatie:
04-09-2016 11-09-2016 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 25-09-2016 02-10-2016 informatie uitslag  
7. Maas 02-10-2016 informatie uitslag  
8. Amer 09-10-2016 16-10-2016 informatie uitslag  
9. uitwijk datum 23-10-2016 informatie    
10. Finale 2016 Andelse Maas 13-11-2016 20-11-2016 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2016

Seizoen 2015 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 08-02-2015 15-02-2015 informatie uitslag  
2. Lek 01-03-2015 08-03-2015 informatie uitslag  
3. Haringvliet 15-03-2015 22-03-2015 informatie uitslag  
4. IJssel 30-05-2015 07-06-2015 informatie uitslag  
5. Nieuwe Merwede 14-06-2015 28-06-2015 informatie uitslag  
6. Lauwersmeer 13-09-2015 20-09-2015 informatie uitslag  
7. Nederrijn 27-09-2015 04-10-2015 informatie uitslag  
8. Amer 11-10-2015 18-10-2015 informatie uitslag  
9. Finale Vanclaes Masters 2015 Kraaienbergse plassen 15-11-2015 22-11-2015 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2015

Seizoen 2014 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 23-02-2014 09-03-2014 informatie uitslag  
2. Maas 16-03-2014 23-03-2014 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 31-05-2014 14-06-2014 informatie uitslag  
4. IJssel 29-06-2014 06-07-2014 informatie uitslag  
5. Andelse Maas 31-08-2014 07-09-2014 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 28-09-2014 05-10-2014 informatie uitslag  
7. Haringvliet 05-10-2014 12-10-2014 informatie uitslag  
8. Volkerak
Uitwijklocatie:
19-10-2014 26-10-2014 informatie uitslag  
9. Finale de amer 09-11-2014 16-11-2014 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2014

Seizoen 2013 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet
Uitwijklocatie:
03-02-2013 17-02-2013 informatie uitslag  
2. de Maas 17-03-2013 24-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 25-05-2013 01-06-2013 informatie uitslag  
4. Gooimeer 09-06-2013 15-06-2013 informatie uitslag  
5. IJssel 23-06-2013 30-06-2013 informatie uitslag  
6. Nieuwe Merwede 15-09-2013 22-09-2013 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 29-09-2013 06-10-2013 informatie uitslag  
8. Volkerak 20-10-2013 27-10-2013 informatie afgelast 
9. NKS Finale Hollands Diep 01-12-2013 08-12-2013 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2013

Seizoen 2012 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 26-02-2012 04-03-2012 informatie uitslag  
2. Volkerak 10-03-2012 17-03-2012 informatie uitslag  
3. Lauwersmeer 26-05-2012 03-06-2012 informatie uitslag  
4. Afgedamde Maas 10-06-2012 17-06-2012 informatie uitslag  
5. Gooimeer 24-06-2012 01-07-2012 informatie uitslag  
6. Hollands Diep 02-09-2012 16-09-2012 informatie uitslag  
7. Haringvliet 30-09-2012 21-10-2012 informatie uitslag  
8. Lithse Ham 04-11-2012 11-11-2012 informatie uitslag  
9. NKS Finale Nieuwe Merwede 18-11-2012 25-11-2012 informatie uitslag  
      Stand NKS Lund Challenge 2012

Seizoen 2011 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Haringvliet 13-02-2011 20-02-2011 informatie uitslag  
2. Andelse Maas 27-02-2011 06-03-2011 informatie uitslag  
3. Volkerak 20-03-2011 27-03-2011 informatie uitslag  
4. Lauwersmeer 29-05-2011 05-06-2011 informatie afgelast 
5. Gooimeer 12-06-2011 18-06-2011 informatie uitslag  
6. Lek 25-06-2011 02-07-2011 informatie uitslag  
7. Hollands Diep 18-09-2011 25-09-2011 informatie uitslag  
8. IJssel 16-10-2011 23-10-2011 informatie uitslag  
9. NKS Finale Lauwersmeer 06-11-2011 13-11-2011 informatie uitslag  
      Stand Hengelsporthuis Cup

Seizoen 2010 (archief)

Nr / Water Startdatum Uitwijkdatum      
1. Hollands Diep 21-03-2010 28-03-2010 informatie uitslag  
2. Lauwersmeer 06-06-2010 informatie uitslag  
3. Lek 13-06-2010 20-06-2010 informatie uitslag  
4. Fair for Lure en Fly 04-09-2010 12-09-2010 informatie uitslag  
5. Haringvliet 19-09-2010 26-09-2010 informatie uitslag  
6. Gooimeer 03-10-2010 10-10-2010 informatie uitslag  
7. Noordzeekanaal 17-10-2010 24-10-2010 informatie uitslag  
8. Hollands Diep 07-11-2010 14-11-2010 informatie uitslag  
9. NKS Finale Oude Maas 21-11-2010 28-11-2010 informatie uitslag  
      Stand Baron Marine / Hengelsporthuis Cup
Klik hier voor uitslagen van voorgaande jaren (nieuw venster)